Skocz do zawartości
Góral

5x Kalashnikova AK-47xWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaczynam kolejny projekt ☺️☺️☺️

5xNasiona Kalashnikova krzyżówka AK-47xWhite Strain Hunters

Ziemia Terra Canna profesional 

Box 60x60x120

Wentylator osiowy o wydajności 197 cbm/h,  125 mm

filtr węglowy  Can-Lite 150 

Wentylator klipsowy Garden Highpro Profan 15cm

Lampa LED SONLIPO SPF2000 200W

Odżywki Advanced nutrients(miały być organiczne ale wykorzystam co mam i kolejne w dużym boxie organiczne😉😉)i od 4 tygodnia zacznę używać 

 

IMG_20230905_173145.jpg

IMG_20230905_173232.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230905_200512.jpg

1 minutę temu, Zycienamaxa napisał:

Nie za dużo tych panienek na tej imprezie🤔🥳🥳🥳

Biorę przykład od Mr.Green mialo być 4 ale zaryzykuję bo kto nie ryzykuje ten szampana nie piję 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zycienamaxa napisał:

Powodzenia życzę😉 jak ci pójdzie dobrze to dla doświadczenia ja wrzucę w 70x70x150 sześć panien😜 

Będę próbował i uczył się kolejnych doświadczenien szczerze to nie umiem za dużo bo to będzie mój drugi projekt ale wiem że MR.Green pomoże mi w projekcie i potem już będę wiedział co i jak ale uczymy się na błędach w życiu jak i innych doświadczeniach i myślę że wszystko wyjdzie jak należy 👌👌 Pozdrawiam 👊👊👊

@Zycienamaxa do 100x100x200 wrzucę 10 sztuk przy tym lampa spider farmer SE 3000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dwie wsadzone do ziemi Terra Canna profesional i czekałem na 3 miały małe korzonki teraz już się nadają czy poczekać do jutra?te z rana były 2 razy tyle 

IMG_20230907_190405.jpg

IMG_20230907_190411.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral ogólnie to można już wkładać do ziemi. Można też poczekać aż roślina zrzuci pestkę pod ręcznikiem papierowym  😉

@Góral

Ogólnie to pestkę można też kiełkować prosto w ziemi :roorrip:

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być 5 i w małym boxie ale przemyślałem i wykielkowalem kolejne pestki i czekam Jeszcze na jedną i wsadzę 8 do dużego boxa 4 już mają 6 dni i kolejne 3 wczoraj wyszły i tą jedną pomału wychodzi z pestki.Wiem dziwnie to wygląda że po dwie rośliny w litrowych doniczkach ale one idą potem do 20 l .Do małego boxa pójdą 4 automaty purple lemon 😉😉

IMG_20230916_111413.jpg

IMG_20230916_111415.jpg

IMG_20230916_111419.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a tak rosną moje kolejne niunie jest ich 7 jedna nie dała rady i niestety musiałem wyjebać.W dużych donicach 4 sztuki mają 16 dni i 3 w mniejszych mają 10 dni 

IMG_20230926_093010.jpg

IMG_20230926_093010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Góral  Dla mnie błędem jest sadzenie po dwie sztuki na doniczkę, bo może to prowadzić do niemożności wykarmienia w optymalny sposób obydwu, jakie będą sobie systemem korzeniowym odbierały miejsce w ziemi, będą walczyły o składniki odżywcze i silniejsza genetycznie roślina, jaka lepiej wypełni swoim systemem korzeniowym donice będzie dominowała nad drugą, a związku z tym karmienie będzie utrudnione, bo jedna może zabierać innej pokarm, gdy jedna będzie głodowała to inna będzie nabita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło 3 dni od ostatniej fotki i różnice widać gołym okiem ładnie dziewczyny sobię rosną 😀😀😀😀Ciekawe jak to później będzie gdy rośliny będą rywalizować o wodę mam nadzieję że wszystkie przetrwająIMG_20230929_115419.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dzisiaj przy podlewaniu zauważyłem małe muszki jak owocówki czy są groźne??Jakiś sposób na nie macie ?? Czytałem że nomolt 150 lub cascade 050 mogą pomóc ale pytam jeszcze dla pewności tutaj co macie za sposoby.Z góry dziękuję za odpowiedzi 😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 po prawej po toppingu rozrosły się bardzo ładnie za parę dni 3 po lewej równiez będą miały topping.Poki co rosną ładnie ostatnio nie potrzebnie dałem im odżywki widać to nawet po liściach.Narazie wszystkie roślinki wsadzone w jedną doniczkę idą równo nie ma żadnych problemów ze jedna ma więcej a druga mniej wody tak mi się wydaję ale zobaczymy później jak to będzie.Poki co siedzą jeszcze w małym boxie do 3 tyg Max dopóki Apricot nie pójdzie do ścinki 😃😃😃

IMG_20231012_092853.jpg

IMG_20231012_092841.jpg

IMG_20231012_092833.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi proszę ten box jest w piwnicy temperatura w nocy w boxie dzisiaj 21.4 bo za oknem już tylko 8 stopni po mimo że podkręciłem lampę na maxa ale jak bym zamknął wlot powietrza i dał wentylator wyłączający zmieniło by się czy nie bardzo??? Czym mogę go ogrzać może gąbką, włókna szklaną na zewnątrz czy to coś da??? Doradzcie proszę 👋👋👋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/10/2023 o 22:37, Mr.Green napisał:

@Góral jak go zaizolujesz to ciepło będzie mniej uciekać z boxa 🙂

Z temperaturą jest wszystko dobrze po zamknięciu wlotu powietrza i zaizolowaniu go ale teraz jest problem z wilgotnością dzisiaj rano tylko 38% a w boxie słoiki z wodą stoją i nic w dzień max 46/47%.Jakies inne pomysły???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...