Skocz do zawartości
Góral

5x Kalashnikova AK-47xWhite

Rekomendowane odpowiedzi

@moonkagliwicee dzisiaj tak zrobię 😉😉😉 Dzięki Mordko👊

Słyszałem jeszcze o specjalnych nawilzaczach które utrzymują stałą wilgotność 58/60/70% tylko nie pamiętam jak się to nazywa dokładnie i czy zdaję to egzamin i na jaki czas to wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Góral przejrzyj moja fotorelację. Pokazałem tam jak w prosty sposób można podnieść wilgotność 😉

Powiem ci że nigdy bym nie pomyślał żeby wysypać na dno keramzyt ale bez kitu dobra sprawa chyba sam to zrobię 

W dniu 17/10/2023 o 07:32, moonkagliwicee napisał:

@Góral poprzeczna rurka w boxie a na niej powies mokry recznik. Momentalnie wilgotnosc idzie w gore

Ręcznik mokry również zdał egzamin ale moczę go 3razy dziennie 👊👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral ja rowniez musze moczyc 3x dziennie. Dzisiaj rano zapomnialem i wilgotnosc spadla do 47%. Jednak godzinke po zmoczeniu recznikow bylo juz 70% i tak sie utrzymuje🙂

Screenshot_20231018_162706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkagliwicee im grubszy ręcznik tym więcej wody wchłonie i starczy na dłużej. Jak masz większy jakiś to złóż go na pół. Na całego boxa potrzeba trochę więcej materiału żeby Można było więcej wody utrzymać na ściankach. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green uzywam podkladow pod ociekacze do naczyn. Gruby fajny material mysle, ze 2 razy grubszy niz pozadny recznik. Pisze "recznik" zeby byla jasnosc co uzyc🙂 Zaraz ide je zmoczyc i do wyra. O 5 wlacza sie led wiec przed praca powtorka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mój mały box już jest cały zajebany roślinki się ładnie rozrosły ale zastanawiam się dlaczego końce liści są żółte za blisko lampa (jest 50 cm wysoko) czy mało wody?Czy brak nawozów??bo jeszcze nie daję dałem tylko raz ale za wcześnie i odpuściłem.Póki co rosną w miarę równo jedna oś drugiej może ciut mniejsza.A w słoiku mam klona ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem bo jest w wodzie z ukorzeniaczem ale korzeni póki co Jeszcze nie widać a jest 6 dni chyba jak dobrze pamiętam (tak na próbę chciałem zobaczyć) Czytałem że tak też można ukorzenić klona.

IMG_20231021_193826.jpg

IMG_20231021_193833.jpg

IMG_20231021_193838.jpg

IMG_20231021_193845.jpg

Www

IMG_20231021_193907.jpg

IMG_20231021_193912.jpg

IMG_20231021_193922.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...