Skocz do zawartości
Jaqubek000

Tripple G auto, gratisowy Orion 1, cfl 100W +2x 15W listwa led - Pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Suszenia ciąg dalszy, 2 doba

temp. 17-18 

wilgotnosc w granicach 50% bez nawilżacza

na podłodze mały wiatraczek 5W dla lepszej cyrkulacji

A5FDBD7B-198B-41F6-890B-C77B42A04A0D.jpeg

B9E7F04A-12F2-4907-A85C-7DFA38F3B67C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem trimming ale wydaje mi się że powinienem to zrobić już ze dwa dni temu bo wydaje się na przesuszone, trochę wszystko się kruszy. Codziennie sprawdzałem łodygi czy się łamią ale nie pomyślałem żeby sprawdzić topy🤦‍♂️

ogólnie wyszło 120g suchego(przesuszonego)

orion f1 40g

tripple G 80g

wynik mnie bardzo satysfakcjonuje, topy pięknie pachną. 
tylko co zrobić teraz, mój plan był taki że teraz zrobić curing i dopiero po trzech tyg włożyć saszetki kontrolujące wilgotność ale może dobrym pomysłem by było to zrobić teraz ? Żeby nabrały trochę wody? Co myślicie? Czy zostawić narazie jak jest? Włożyłem higrometry do słoików więc zobaczę za parę godzin jak to wygląda.

IMG_7119.jpeg

IMG_7123.jpeg

IMG_7125.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaqubek000  Gratulacje, pisałem ci, że ponad 100 g jest lekko. Oczywiście typowałem więcej, ale i tak ładnie wyszło, a na pewno więcej niż sam chciałeś, bo mówiłeś, że będziesz zadowolony, jak wyjdzie 70 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jaqubek000  Jak masz saszetki regulujące wilgotność to zostaw je w temacie, ja ich nie stosowałem nigdy , kiedyś jak miałem przesuszony temat to dla regulacji dawałem skórkę z ziemniaka, bo jest najmniej inwazyjna zapachowo, ale trzeba uważać, by nie weszła plecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...