Skocz do zawartości
Szwagrom

Barneys Farm - Lemon Tree - Fem - LED 60w

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 Właśnie chce to zrobić mordeczko ale nie wiem jak się za to zabrać od samego dołu mam usuwać liście ? Czy od samej góry 

Tak wyglądał przed złamaniem.

2.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z wczoraj, nie chce mi sie wrzucac codziennie up, bo niema jakichś wielkich zachodzących zmian już to przerabiałem nie wiem tylko jak byłoby dobrze rozlewac nawozy od bio bizz wiec czekam na sugestie i ciekawe pomysły.

1 (1).jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Coś niesamowitego, takiego patentu jeszcze nie widziałem, ale zrobiłem coś na podobiznę tego co mi przedstawiłeś, połamałem łodygi na kształt Z w dodatku przywiązałem lampę na sznurki do górnego stelażu grow i jest dobrze, więc tak się to prezentuje na dzień dzisiejszy. Dzięki za wskazówki ✌️

 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Ładne wizualnie, ale małe topki , nawet jak to spuchnie to jak liści się pozbędziesz to samego topa nie wiele zostanie, źle pograłeś światłem i treningami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Dobrze tylko to może przez to ze 12-15 stopni jest a nocą to juz wgl wole nie sprawdzać póki co nie moge podnieść temp. Brak środków na farelke, światło to było aż za blisko więc nie wiem czemu tak wyszło mordzia. 

@Zielone krainy ile cm teraz od szczytów żeby było najlepiej bo zauważyłem że im nizej lampa tym chyba gorzej doswietla reszte szczytów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Za bardzo dałeś się jej wyciągnąć, trzeba było ją giąć wcześniej, teraz już musi być, jak jest. Na wegu, jakbyś dobrze zrobił trening LST, by ją uziemić, a potem odpowiednio operował wysokością panelu, to by się tak nie wyciągnęła.  Ledam 60 W najniżej możesz trzymać na 7 cm od szczytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Dlatego wycina się doły i zostawia tylko górne części, by one pobierały energie z panelu i składniki z ziemi, a tym samym będąc dobrze doświetlone i dobrze odżywione, by zbudowały duże masywne topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...