Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko na dworze temperatura znowu na poziomie 27 stopni a w boxie dochodzi do 29 jak obniżyć temperaturę bo jest za wysoka jak na kwitnienie czy może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Udyr napisał:

@Góral jeśli jest dobry ruch powietrza to powinno być ok. 

Przy 31'c u mnie lekko pokarało liście dopiero. 

Spoko problem już naprawiony wystarczyło podkręcić wentylację i w boxie mam 26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otwieram boxa a tam żółte liście pewnie przez temperaturę bo za oknem 30 stopni zmniejszyłem lampę na 60% bo boję się że coś może się z nią stać a to ostatnia prosta już i ścinka max 1.5tygodnia ale w niedzielę pod lupę idzie i oceni się 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral no tydzień to mi się wydaję że max chyba jeszcze. Najlepiej sprawdzić trochomy jednak obstawiam że będzie już delikatny bursztyn. 

Mogę się również mylić 🙂 ja jestem przewrażliwiony bo mam wjebane e bani że jak już dojerzewa to się później zaczyna psuć 😄 dlatego jak już jest lekki bursztyn to odrazu ciachane. 

poczekajmy na lupę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny co 3 dni leję 2,5 litra ale wczoraj dałem palce do ziemi i Sahara i nie wiem czy nie dawać co 2 dni wody bo nawet Żona mi to powiedziała 😁😁

@Mr.GreenMam nie za dobrą jakość zdjęcia ale bursztynu jest dużo pod lupą sobię spojrzałem to chyba czas to ciąć ☺️☺️ Zrobię zdjęcie pod lupą później 😉😉

IMG_20230908_051724.jpg

IMG_20230908_051727.jpg

@Mr.Green A apricot ładnie zaczyna kwitnąć 😉😉😉👌👌 Został przycięty ostatnio i już go do ścinki nie ruszam.

IMG_20230908_051241.jpg

IMG_20230908_051453.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral jak jest bursztyn to tnij. Nie ma na co czekać. Teraz następuje tylko degradacja THC i ryzyko plechy wzrasta. 

Tnij, obcinaj wiatraki i lekki trym na mokro. Te większe liście gdzie widać ogonki. Wieszaj go całego do góry nogami i tylko czekać :))))))) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam lepsze zdjęcia Żona mi kupiła lupę do czytania 🤣🤣🤣ale spoko wybaczam jej😉😉Przez lupę widać ładnie tryhomy ale zdjęcia nie mogę jak trzeba zrobić.

IMG_20230908_163340.jpg

IMG_20230908_163348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

Jakie trichomy 

O trymowaniu się naczytałem i słownik mi coś pojebał miało być o bursztynach 😉😉😉

IMG_20230908_163415.jpg

5 minut temu, Mr.Green napisał:

I co mówi żona 🙂

😄

Że ładną wychowałem roślinkę ale bardzo pierdoli jak otwieram boxa a tak to już się przyzwyczaiła nawet kolejny projekt jej już nie przeszkadza bo na początku to co ty kurwa robisz weź to wyjeb itd a teraz na luzie udobruchalem już sobię Żonkę 

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green pod tą lupą to tak jak na tym ostatnim zdjęciu jak przyblizysz sobię i wydaję mi się że jeszcze chwilę?

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...