Skocz do zawartości
Góral

Apricot Oreoz, Strawberry Banana Auto - pierwsza uprawa indoor fotorelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest widoczne jak trzeba ale co myślicie jeszcze 2/3 tyg bo dzisiaj wleciały jeszcze nawozy i nie wiem czy kolejne podlewanie już tylko samą wodą do końca 🤔🤔

IMG_20231017_214013.jpg

IMG_20231017_214005.jpg

IMG_20231017_213639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, WymiataczMega napisał:

Cieszy oko. Graty 🔥👍

Podziękować 👊👊Ciekawi Mnie jak wagowo z tej odmiany wyjdzie 🤔🤔Topy są ubite i twarde aż łodygi się wyginają w dół 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ścięty został mały topek z dołu aby ładnie uchwycić zdjęcia trihomow.Tydzien i będzie git czy nie spieszyć się??Tyle jest żywicy że jak dotknąłem ręką bez rękawiczki ręce lepią się po umyciu a szorowalem je dobrze 

IMG_20231021_103424.jpg

IMG_20231021_103258.jpg

IMG_20231021_103148.jpg

IMG_20231021_103133.jpg

IMG_20231021_103122.jpg

IMG_20231021_103127.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral po 1 to super fotki. Dobry zoom 😉 a po 2 to z tą żywica można oszaleć z zachwytu jak tylko dotkniesz łodygi i uczucie na dłoniach jakbyś się wjebal w butapren xD wszystko się klei.. coś pięknego. Tak jak piszesz.. szorujesz a to jak stary klej z PRL-u co i palnikiem nie schodzi tylko się utwardza.. hehe :))

Co do trichomow.. to dolny topek bywa nie adekwatny w pomiarze bo dochodzi najwolniej i najmniej. Są już bursztyny a i dużo przezroczystych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Góral po 1 to super fotki. Dobry zoom 😉 a po 2 to z tą żywica można oszaleć z zachwytu jak tylko dotkniesz łodygi i uczucie na dłoniach jakbyś się wjebal w butapren xD wszystko się klei.. coś pięknego. Tak jak piszesz.. szorujesz a to jak stary klej z PRL-u co i palnikiem nie schodzi tylko się utwardza.. hehe :))

Co do trichomow.. to dolny topek bywa nie adekwatny w pomiarze bo dochodzi najwolniej i najmniej. Są już bursztyny a i dużo przezroczystych..

Super makro w telefonie robi robotę 👌👌👌 Teraz już wiem jak do zdjęć się zabierać 😉A co do żywicy to bez kitu za każdym razem rękawiczki muszą być ale cieszy Mnie to bo jest to coś pięknego jak powiedziałeś 👊

 

Jutro ogarnę zdjęcia z górnej części bo dzisiaj już zajebany delikatnie jestem 😜😜😜😜Ps.A co do Strawberry Banana 3 tygodnie curingu i temat w smaku,zapachu i mocy coś pięknego ❤️❤️Nie spodziewałem się że taki curing potrafi zdziałać takie cuda😳😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Ludzie 👊To jest topek z górnej części tylko tak mi się reka przy tym trzęsła że ciężko mi zoom dobry złapać było 

IMG_20231022_191459.jpg

IMG_20231022_191454.jpg

IMG_20231022_191445.jpg

IMG_20231022_191435.jpg

IMG_20231022_191354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...