Skocz do zawartości
SeVeN89

NoName - wyciągnę coś z tego?'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 Przepraszam za takie glupie pytanie jestem amatorem i ujrzałem białe włoski i się 'zajarałem'.

NoName - pestka z palenia. Sadzonka 5 dni po wyjściu z ziemi w doniczce trafiła na spota lecz dałem ją w takie miejsce nie myśląc czy będzie miała odpowiednią ilość światła - pestka z palenia chciałem tylko dać jej życie .

Posadzona pod koniec kwietnia, zaczęła kwitnąć parę dni temu. Więc raczej to SEZON. Wiem, ze jest wyciągnięta lecz czy jest szansa, że wyciągnę z niej jakąś dyszke?

large.Nlweek.jpg.9324f95856e4b58e9614989

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SeVeN89 jest mizerna ale widzę dla niej światło w tunelu. Przede wszystkim nawóz na flo jej daj i to już, dodatkowo zaopatrz się w pk 13-14 lub super pk od aptusa. Na tym bardzo podstawowym zestawie dasz jej sporo jedzonka i na pewno będzie Ci za to wdzięczna. Zamawiaj nawozy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Proy_18 napisał:

@SeVeN89 Jezusie jakie to jest długie...

Zdaje sobie z tego sprawę, miałem spota pod automaty, i szkoda mi było noname tam dawać bo nastawiałem się że wyjdą męskie.. A automatów  ostatecznie nie udało mi się posadzić i jak zobaczyłem białe kudły na tych nn, to pluje sobie w mordke..

Jeszcze gdyby były takie pogody jak na początku lipca to bym nie miał wątpliwości, że zapale coś swojego.. Ale na ten moment u mnie od tygodnia jesienna pogoda.. 

Ale co by nie było, człowiek uczy się na błędach. A dla mnie to nowe doświadczenie już coś tam wiem co robić, a czego nie robić. A pecha za free z palonka, więc jak nie zyskam plonów, to zyskałem/zyskam nowe doświadczenie.

-----

Dziękuję chopy za odpowiedzi. Jesteście wielcy, doceniam i Szanuje.

Niech Maria bedzie z Wami. Miłego Wieczoru!

PS. A apropo. Jeśli nie udało by sie jej do końca zakwitnąć, to na haszyk by się nadawała? 

Edytowane przez SeVeN89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko.

Pisze ponieważ borykam się z małym przypałem, a raczej próbą zaebania mi tego co moje :classic_ninja:

Do rzeczy, kobitke umiejscowiłem w pierwszym lepszym miejscu, nie myśląc że zacznie mi tak na niej zależeć.. No i ktoś kosząc łąki, z wysokości(w ciągniku) dojrzał moją żone .. Zrobił sobie tam delikatny wjazd, myślałem pierw że dobry chłop.. Nie chodziłem tam z 3tyg. Wczoraj idąc tam, ujrzałem wysypane liście jakby z przyczepki(?), i ewidentnie ktoś chce mnie odpierdolić..

Co byśta zrobili, aby mu się nie dać wyebać, na pewno uczęszczać częściej, ale nikt nie zna dnia ani godziny .. Może jakiś pastuch, przedłużacz od siły albo chociaż 220v, jak jebnie to ino roz..

 

 

@Pablo 1988 chciałeś fotki, chujowa jakość bo wkurwiony byłem na skurwiela złodzieja jebanego co się czai..

small.Noname.jpg.4ea5f6aa206d08eb29c1c6d

 

small.Noname2.jpg.b24ae0a1a47a0353f7c019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...