Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Fast Bruce Banner od AKSEEDS / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Ok więc tak , ta roślinę z lewej strony przesadziłem do nowej gleby biobizz lightmix , przy przesadzaniu starałem się ile tylko mogę pozbyć starej ziemi , troche korzeni odpadło.  Szczerze to te korzenie były suche i cieńkie jak sierść psa. Ziemia też nie była jakaś zgnita ani za bardzo mokra , była po prostu w miarę wilgotna (jak nowa z worka) dlatego zdecydowałem się nie przesadzać drugiej. Obydwie rośliny podlałem napowietrzoną wodą w ilości 1 litr o ph 6,3. Zobaczymy czy ta z lewej umrze czy zacznie zyc i co stanie sie z ta z prawej.   Gdybym mial strzelac to wydaje mi sie ze one były mocno przewożone i nie pobierały pokarmu z gleby. Na pewno już nie uzyje ziemi typu plagron promix. Zdjęcie starej ziemi i link do filmiku https://streamable.com/odla4r   to żaden scam ani nic z tego typu !!!

IMG_20230818_093144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator pamiętaj że jak ktoś pisze "to żaden scam" to właśnie często tak mógłby napisać ktoś, kto chciałby scamować:classic_biggrin:

Będzie trzeba uważać na tą co przesadziłeś, bo będzie miała dużą szansę na hermę. Druga dopiero się okaże co z nią, ale ja strzelam że to niedobór wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny no na tym filmiku nie ma nic szczególnego, tylko jak ręką sypie tą ziemie i widać że nie jest jakaś mokra. No jak zhermi to od razu kosa i będzie chujnia. W każdym bądź razie , pociąg już pojechał i czasu nie cofnę. Obserwujemy🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 70 / 37 dzień FLO

 

Cześć wszystkim , roślina po przesadzeniu odżyła, ale widać różnice między nimi  tj.  ta po przesadzeniu zaczęła szybciej kwitnąć , wydaje mi się że to przez  braki azotu jakich doznała (reakcja obronna).

Dzisiaj je podlałem  i otrzymały CALMAG PRO + ATAMI BIO BLOOMBASTIC. Sukcesywnie   podkradam popcornu do wapka heeh , topki zaczynają ładnie  już je.. i nabierają   masy. 

IMG_20230830_143251.jpg

IMG_20230830_143306.jpg

IMG_20230830_143348.jpg

IMG_20230830_143403.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dzięki. Ten po prawej to myślę że jeszcze z 4 tygodnie spokojjie potrzymam. Ale ten po lewej ścinam za 2 ,  tygodnie , niestety idę na urlop i muszę mieć co kopcić , ale zobaczymy jak to będzie 

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 77   / 44 DZIEŃ FLO

Od ostatniego razu dziewczyny były 2 razy karmione i najpierw  3 dni temu dostały herbatkę kompostową od biotabs a dzisiaj rano dostały Atami bio bloombastic  2ml / L .  Podlewam je tak 1,5 Litra na doniczkę i tak trzeciego dnia już trzeba podlewać bo liście już pokazują że pić się chce.

 

IMG_20230907_135011.jpg

IMG_20230907_135018.jpg

IMG_20230907_135032.jpg

IMG_20230907_135103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator trochę mało azotu jakby miały jak ja 44 dzień FLO. Jeszcze trochę im zostało. Możesz śmiało zwiększyć dawkę orgatrexu do herbatki albo ogólnie podlać orgatrexem i to w dobre dawcę. Przyda im się na finiszu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Dzięki , no masz racje  śmiało 4 sztuki można tu wsadzić 😛 były 3 ale jedne się okazał chłopcem 

@Mr.Green Siemka , daje im nawet calmag pro. Wydaje mi się że ona nie chce już tak przetwarzać azotu bo skupiła się na PK. Ale z tym orgatrexem zrobię jak pisałeś i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...