Skocz do zawartości
Glut78

Wymuszona ścinka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to zakwalifikować. Mieszkam w Austrii i tu można hodować marihuanę do puki nie zakwitnie. Dzisiaj wiechała do mnie policja, obejrzała i do jutra mam zlikwidować bez żadnych konsekwencji. Moje pytanie - czy da się coś z tego już zrobić?

IMG_4799.jpeg

IMG_4800.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt, tylko tu koło mnie drogą taka starucha ciągle z balkonikiem chodzi, a to wredna suka ruda😅@Hawudepiasz Normalnie ususzyć i do piekarnika na 110 stopni na 40 minut?

@Hawudepiasz już szukam przepisu, tam jest 10 krzaków( Dos si Dos, Triple G, White Rusian )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale byś miał plonów szkoda ze tak wyszło ale dobrze ze nie u nas bo pewnie sanki i płatności na monar Pozdro bezapelacyjnie jebac policję elooo 😎🙈🙉🙊💣💥👊👊 z tyłu boks hehe?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny nie tu koło mnie drogą takie wredne babsko z balkonikiem łazi i we wszystko nosa wtyka, a je było widać. No chuj trudno, dobrze, że tak a nie jak w Polsce sanki i 3 lata puchy😅
  @Bob drzewny Jak by sieć monitorowali to by mi namiot poszli oglądać. @Bob drzewny może Ty wiesz ile kostek masła do tych krzaków kupić ? To chociaż coś się z tego zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży baniak musisz mieć xD ja tylko raz masełko robiłem i to z odpadów po trymie. Stary tam to od chuja, w litrach by trzeba było liczyć. Zacznijmy od tego ile tego masz i jak duży baniak jesteś w stanie ogarnąć na to. Ale ja bym wybrał tylko najlepsze krzaki i z tego zrobił bo masła jak narobisz to też nie sztuka przejeść tego chyba że wypieki robisz to co innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...