Skocz do zawartości
jeruki

Golden Teacher

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ryje postanowiłem że zacznę swojego własnego growkita żeby przeżyć grzybowa przygode. Growkit robiony według instrukcji, zalany wodą na 5 min potem wsadzony do zamkniętego worka z małą ilością wody . Worek zamknięty dopóki nie pojawia się pierwsze piny, teraz mamy dzień 4. Piny powinny się pojawić w dniu 7 i powyżej.1689678749608612938206199822516.thumb.jpg.6b6ebcc9e74759be5d9fbc8167964c76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 11 

Nic się nie dzieje , może niepotrzebnie otwieram ten worek ale chcę sprawdzic czy coś się dzieje a przez wilgoć na worku nic nie widzę. Jak otworzyłem to trochę jebalo ale po chwili fajnie Grzybowo. Wypowie się ktoś doświadczony czy to wygląda w porządku?

IMG20230726141501.jpg

Edytowane przez jeruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny To tutaj mało jest takich osób ale jest to forum stworzone w celu pomocy przy Mary Jane, dlatego udzielam się też na innym forum hah. Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, tak średnio coś to idzie, mam nadzieję że następne rzuty będą lepsze. Najprawdopodobniej jutro scinam.

 

IMG20230806114328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeruki Ścinasz dosłownie przed tym, jak puści ta błona. Patrząc na zdjęcie im jeszcze do tego trochę brakuje. 
Jak masz Fejsa, to dołącz sobie do grupy o nazwie: "Magiczne Grzyby - drpsy.eu grupa wspierająca klientów sklepu" 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeruki wykręcaj te największe żeby miejsce robić, pryskaj wodą i codziennie kosa

Tylko wykręcaj je, nie tnij, ani nie wyrywaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...