Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę miał narkotesty domowe na mocz. Zioła nie palę jakoś od półtorej tygodnia, wcześniej też miałem przerwę tygodniową i te półtorej tygodnia temu zdarzyło mi się opalić fifkę tylko. Jeśli teraz przy wadze 60kg spalę 05 na dwóch to ile to powinno się utrzymać? Zadziała wtedy metoda rozwodnienia moczu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Andi napisał:

@stealr do 30 dni w moczu można wykryć 

a zadziała rozwodnienie czy raczej nie? w sensie żeby się wody napić duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na narkotesty jest penycylina. Neutralizuje wszystko, jedna tabletka i po 20-30 minutach jesteś czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matka wie ze cpiesz? jak wiesz ze beda testy to sobie odpusc jaranie narkomanie

edit: chodzi o mentalnosc cpuna :roorrip:

Edytowane przez Hawudepiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie wez załatw sobie od kogoś szczoszka i po sprawie 😁😆😆😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MiraiiNikki napisał:

Poproś kumpla który nie pali, żeby Ci nalał do słoiczka, a potem kombinuj w dzień testów xD

miałem to w planie ale nie ma zbytnio u mnie jak przelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/07/2023 o 10:51, Glut78 napisał:

Najlepszym sposobem na narkotesty jest penycylina. Neutralizuje wszystko, jedna tabletka i po 20-30 minutach jesteś czysty

no tylko że to na receptę jest a matka na bank się dowie od rodzinnego że byłem po takie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stealr Jak mi matulka groziła testami za młodych czasów gimnazjalnych, to nie kombinowałem, tylko powiedziałem że wyjdzie pozytywny i nic z tym nie zmieni. Powiedziałem, że palę i będę palił jak będę chciał. Zacząłem ją edukować w sprawie konopi i uświadamiać, że robię to z głową. Po prostu dyskutowaliśmy. Oczywiście z początku nie była z tego zadowolona, ale testami już nie straszyła. Minął rok, czy dwa a ja na strychu za jej zgodą suszyłem pierwszego swojego krzaka w życiu, którego wysadziłem na outcie. Ahhh piękne czasy 👌

Zawsze możesz powiedzieć, że paliłeś CBD, a to ma znikome ilości thc xd

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiraiiNikki @stealr  W sprzedaży są dostępne tzw shoty gdzie jak jebniesz na raz takiego to w sumie nie wychodzą znikome ilości można przyrównać do jakiegoś kilku procentowego ziółka. Możesz taki zakupić przez neta i zostawić gdzieś na widoku żeby na to wpadła. Potem się z tego tłumaczyć zawsze lepiej bo to produkt legalny itd.

 

U mnie nie było problemu z jaraniem bardziej z tym że mnie złapie policja i pójde siedzieć xd , w sumie ich rozumiałem mieć nasrane w papierach od początku to przejebane.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się przyznać a jak chcesz dalej ciągnąć mamę w kłamstwie (chociaż lepiej być szczerym) kup sobie w płynie witaminę C jak nasikasz do kubeczka to nalej do kubeczka trochę witaminy C i wymieszaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20/07/2023 o 12:54, MiraiiNikki napisał:

@stealr Jak mi matulka groziła testami za młodych czasów gimnazjalnych, to nie kombinowałem, tylko powiedziałem że wyjdzie pozytywny i nic z tym nie zmieni. Powiedziałem, że palę i będę palił jak będę chciał. Zacząłem ją edukować w sprawie konopi i uświadamiać, że robię to z głową. Po prostu dyskutowaliśmy. Oczywiście z początku nie była z tego zadowolona, ale testami już nie straszyła. Minął rok, czy dwa a ja na strychu za jej zgodą suszyłem pierwszego swojego krzaka w życiu, którego wysadziłem na outcie. Ahhh piękne czasy 👌

Zawsze możesz powiedzieć, że paliłeś CBD, a to ma znikome ilości thc xd

w ostateczności też mam plan się przyznać ale moja mama jest bardzo świecka jeśli chodzi o ziółko i mimo że mam dobry czysty temat z ulicy to mówi że i tak to nie to samo co medyczna ;/

W dniu 20/07/2023 o 15:39, dziurawy napisał:

@stealr powiedz matce , ze lepiej jarac ziolo niz crack , w sumie jedno i drugie bym odradzal jak i ziolo tak i cracka 🙂 

nigdy tego nie próbowała więc nie skuma o co chodzi 😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stealr posluchaj sie starszych pierdol ziolo papierosy alkohol , znam ludzi co zyja na trzezwo i chwala sobie , ja latam nacpany od 20 lat nie ma roznicy czy to ziolo czy feta czy crack czy czekolada? wszystko cie w koncu uzalezni w dlugim czasie , a ile bedziesz mial klopotow przez ten czas ? ile wyrokow ? brak zaufania od rodzicow ? moge tak pisac godzine ale czy to cos zmieni ?? moze probowala twoja jarecka ? moze nie ? chce jak najlepiej dla swojego syna , poki co jestes za mlody zeby to zrozumiec , opiekowac sie kims ? dbac o kogos , zarabiac kase na czyjas szkole spodnie buty ? im szybciej zaczniej myslec pare krokow do przodu tym lepsze i prostsze bedzie twoje zycie , rada od starego cpuna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy to co piszesz jest bolesne, ale prawdziwe. Jaranie jest fajne ale dla dorosłego/dojżałego człowieka, do tego w miare poukładanego życiowo najlepiej. 
Po co palić, jak sie wie że będą testy i wszyscy węszą wokół tego, to tyylko napędza paranoje i lęki. Później zajarać, żeby wyluzować i raz wejdzie fajnie,a raz wjedzie paranoja i tak dalej. Nic fajnego...
Matka się zwyczjanie martwi i ma zakodowane przekonania o szkodliwości MJ.

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...