Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek zobaczysz co się stanie w ciągu tygodnia 😃

@Zielone krainy rozumie Cie jak najbardziej z tą cierpliwością, ale 60dni vega to gruba przesada wg mnie 😃 Choxiaz moze sam kiedys sprobuje, tyle ze jednego planta bo wiecej sie nie zmiesci po 60dniach 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek Plagron podstawka na grow i bloom + stymulatory od tej samej firmy green sensation i sugar royal, a do tego od Canny ukorzeniacz i enzymy, wyciąg z pokrzyw, biohumus, do zbijania ph Plagron ph minus, calmag od Biobizz.

@vego1989 To już, co kto woli, jak ktoś ma czas i miejsce to może zrobić i pół roku wega, ale jak komuś ma mało miejsca, lub mu się śpieszy do zbiorów to niech robi krótkiego wega.

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ok, dzieki za info:)

@Zielone krainy @Mr.Green @vego1989  

A teraz patrzcie Panowie jak je wyjebało w gore, nie wiem czemu , ale i ozdrowiały liscie zaczynają być takie jak trzeba to może coś z tego będzie co myślicie? A co do wega to tak jak wspomniałem myślałem że dłużej się trzyma 😉 teraz będę już wiedział 

20231111_164241.jpg

20231111_164236.jpg

20231111_164231.jpg

20231111_164226.jpg

20231111_164218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to gitara bo myślałem że będą długasy straszne, stuningowalem troche boxa dzisiaj dolozylem.l ledy w kolo zimne 100W żeby doły doświetlać jak urosną bo zawsze bie dorośnięte topy miałem na dole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek  Wygląda na to, że panel jest za wysoko, jakby panel był na położeniu względem szczytów sadzonek w miejscu odpowiednim , to by się nie wyciągały, ale miały właściwą sygnaturę, jak chodzi o ich wzrost, a nie mają, więc widać tu zaburzenia, jakie są związane ze światłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...