Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green zobaczymy co z sezona będzie 😀jest po lst i topingu, 16 szczotow wyskoczylo, za tydzien idzie na flo razem z resztą. Narazie jest pod marshydro ts600 ale na flo dorzucam hps 150w i te dwie lampy zostają do końca...czy będzie dobrze?nie wiem, choć się domyślam 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, moje się coraz bardziej krzacza i zasłania szczyty 😤😤😤 a lodygi są za krótkie, udało mi się jedna przytwierdzić do gleby bo wyciągnęło ja bo reszta za krótka:(

20230731_204843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mr.Green napisał:

@czanczanek  😛poka ten namiot cały a nie jakieś kuski wrzucasz.. 🙂

O to to to😀

@czanczanek wygla jakbyś dolne odrosty powiginal, zamiast tego najwyzszego troche nagiac aby male mialy wiecej swiatla, duzo nie kombinuj juz, niedlugo zaczna kwitnac, a kazdy trening to stres dla rosliny wiekszy badz mniejszy...

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ta po prawej na górze przekombinowałeś, ale odbije się, ja bym juz je zostawil tak jak jest, w czasie kwitnienia najwyzej lisci troche wytniesz i szczyty ktore beda slabo rokowaly.

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to robiłem tak, że patrze duży liść i ciach nastepny i nastepny hehe ale mogę przez to zblokować rośliny, bo w pewnym momencie nie pobierały wody, dopiero jak się odmuliły po kilku dniach dobrych kilku 

@Mr.Green te duże mogę obciąć? Nie zrypie się nic ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek mozna na spokojnie. Jedynego liścia lub dwa 😉

Lepiej nie przesadzać z usuwaniem liści..

Na jeden raz za dużo usunięte liście sprawia że się może właśnie zamulić 😉 ja stosuję technikę po trochu. Po listku lub dwa i obserwacja czy nic ja nie muli itd. jak idzie dalej bez postoju to za jakiś czas na można znowu ciach. Dziel sobie wszystko na tygodnie i etapy. Każdy tydzień każdy etap i jakaś czynność. Tak szybciej czas leci i nabierasz dobrych praktyk 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...