Skocz do zawartości
Kwiat82

Pierwsza uprawa pestka z palenia cbd White Widow

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Chleje jak rusek ale to chyba przez mała donice .. szroni  nawet na liście 😀  zassała nawet ostatnie liscie i odpadły dostała florvita ,karton box musiałem zmodyfikować o 30cm w górę bo ledy paliły liście.   Chyba jest git?  Patrząc na foty z przed tyg widzę sporą  zmianę..  

IMG_20230725_185046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mr.Green napisał:

@vego1989 wiadomo.. jednak jak się wie co i jak to zawszę lepiej 😉 jednak zabawa to zabawa 🙂

No fajnie wiedzieć co za odmiana, ale tu może być fajna niespodzianka. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 nie jadam szklarniowych pomidorów 😄 pomidory mam na słońcu 🙂

Hoduję to się świnie 😄 😄 😄 a trawkę uprawiam bo kocham tą roślinę już od 23 lat  💚

:rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calak 🌾  foto z ️ i bez .. jakieś sugestie mile widziane 🤗 chowam   nie mogę na nią patrzeć bo kusi by juz cos skubnąć 😂  

Pany sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie i czy nie spierdole czegoś na koniec 🤦 

IMG_20230727_153802.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Tak wiem ale kusi im bliżej 😅  powoli puchną tyle czekałem wiec poczekam jeszcze, jako że to pierwsza uprawa tym bardziej się nakręcam 

Screenshot_20230727_161300.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi skubnąć bo nie wyczimie.... skąś to znam 🙂

Ale szkoda teraz już skubać bo to nie będzie klepało. Zanim wyschnie to będzie już spalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwija się i puchnie ładnie w kartonie ale ciasno i nie wygoda  🤮 jutro  dostanie room 50x50 120 i 7 ledów mieszanych 2700 -3000K  ok 11tys lm może się odwdzięczy 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyła w  room i 11tys lm 

Coś tam puchnie włoski stają się rude .. jest ok? Dostaje co 2gie 3podlanie florvit na kwitnienie 

IMG_20230731_175337.jpg

Edytowane przez Kwiat82
Bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny +- 1/2dni 60 dzień życia roślinki wysokość 64cm  🌾 obecnie tak wygląda 🙂 wyjadła już kilka dolnych liści które same odpadły, generalnie te najniżej położone wiatraki jakieś takie cienkie się robia sflaczałe .. środkowe i górne dobra kondycja twarde i nabite jak po braweranie 

Jak i również odnoszę wrażenie że to jest auto a nie  FP analizując fotki i początkowe warunki jakie miała 🤔 

IMG_20230802_164513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...