Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Austrii tu marihuana jest na pół legalna, bo można ją hodować do puki nie zakwitnie🤣😂

@Andi karp sazan, sandacz, na dwóch kolejnych szczupaki, dalej węgorze, sum, leszcz, i następny sum. Tu się łowi piękne ryby i jest ich dużo, a woda z jeziora Bodeńskiego zasila wodociągi połowy Niemiec Austrii i Szwajcarii 

Prosto z kranu EC mam 280 i ph 7,5, po 3 dniach jak postoi to ph spada do 6,7-6,4

@Bob drzewny po co twarz chować

@Bob drzewny a w Polsce jak Cię kumpel albo sąsiad z dupy nie zajebie to żaden leniwy pies nie będzie po portalach szukał bo im się nie chce. Mają dosyć konfidentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 

Ale bydle! Sum też ładny 🤣 żartuje oczywiście, jest taki mem w internetach ^^
To mój wczorajszy łup. Życiówka jeżeli chodzi o lina. 54cm 2.1 kg Brakło 10 cm do rekordu polski 😛 

image.thumb.png.9dfcf4c7096b95d6c108d09f8831f6c4.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też łowie w polsce, dzisiaj na spinningu bylem i na okoniówke sum 50 cm ale ryb ogopnie nie zabieram bo w polsce nie ma czego zabierać prawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Glut78 Ładne sztuki , ile miał ten amur z pierwszego zdjęcia? Mój rekord życiowy to amur 99 cm i 11,5 kg, wziął na kukurydzę założoną na włos, jak na zestaw karpiowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo łowię, ale magicznego 13,75 kg nie mam szczęścia wyholować. Na haku były, ale jak się jest samemu to ciężka sprawa wyjąć

Bo tu w większości dzikie karpie się łapie, bardzo silne są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Glut78 Ja zostawiłem wędkarstwo za sobą, ale fajnie się bawiłem wędkując. Może kiedyś do tego wrócę. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne okazy, ale ja tam wolę kupić sobie mintaja albo dorsza czy łososia w Lidlu (nie męcząc się z łowieniem) i usmażyć, do tego fryteczki jakaś surówka i jest idealnie 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 paluszki rybne są przetworzone oni siekają filety na kawałki i kleją je jakąś substancją żeby uformować idealny kształt. A już nie wspomnę o tych paluszkach gdzie wypełnienie stanowi zmielona pasta rybna

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...