Skocz do zawartości
Lolamator

3X Royal Gorilla auto/ 100W Led/ 60x60

Rekomendowane odpowiedzi

@Lolamator Jest git, zobaczysz jak za chwilę te wszystkie boczne staną do góry i będą szły prawie na równi z głównym szczytem.
Doginaj, doginaj, u mnie z reguły 2-3 naciągnięcia głównego szczytu robiłem, a potem już zostawiałem i bardziej kontrolowałem i odsłaniałem już te boczne co wyrosły z położonej łodygi, aby zagwarantować lepszą penetrację światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też warto nie przesadzić, ja tak długo doginalem główny, że świntuch jest najniżej ze wszystkich :classic_biggrin: Najlepiej jak będziesz po prostu stopniowo oddalał te szczyty od siebie zapewniając im równy wzrost na wysokość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jan na złość to jeden jedyny którego zostawiłem w sokoju niewiedzieć czemu ale sie zatrzymał a warunki ma wydaje mi sie że dobre wntylacja ph wilgotnosc temperatura jest ok tak ze ciekawa sprawa. Wydaje mi się że moze geny ma słabe lub jakis felerny po prostu przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma mniejsze zapotrzebowanie na składniki i coś ja blokuję albo mniej piję i jest lekko przelana ? Często rośliny wymagają zróżnicowanej atencji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 24

Jak na razie idą pomału do góry i tak to wygląda.

Dokupiłem sterownik RH z tym że chyba bede musiał zmienić nawilżacz bo sterownik odcina lub włącza prąd i nie współpracuje z nim. Jesli chodzi o sterowanie wyciągiem to raz on chodzi a gdy jest wiglotność ok wyłącza może tak być bo wydaje mi sie ze wyciag powinnien chodzic 24/7

Podlewane cały czas BiooBizz razem z biohaven i opryskuje raz na czas algmix PH mają 6.2 a RH mam ustawione na 65%

11.jpg

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31

zauważyłem u jednej roślinki jakieś nie dobory wydaje mi sie ze może to być magnez lub wapń ta akurat jest podelwana nawozami bioobizz zauwazylem dzis te plamy na lisciach wygladaja na takie przebarwienia jak by wchodziły w biało żolty kolor niewiem dokladnie czym to moze byc spowodowane mam tylko przypuszeczenia dzisiaj dodam do wody 1ml calmaga na litr i wleje cały litr razem z pozostałymi nawozami.

reszta jak na zdjęciach wygadają na zdrowe ale wydaje mi sie ze cos za wolno im idzie ten wzrost. 

Xd.jpg

xdd.jpg

xddd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób w lepszym świetle zdjęcia tej chorej.

Co do reszty, to ta jedna co jest w cholerę wyciągniętą, to będziesz miał z nią problemy, żeby dostosować światło do reszty roślin, żeby nie spalić tego szczytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ja już bym ją złamał, patrząc na te rośliny w namiocie miejsca dosyć, a na tej gałęzi zboku jeszcze 3 topy by ładne poszły, dół by światła dostał i też by lepiej zakwitł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamac w sensie ponaginac ja ? czy uciac? Poki co ratuje to podkladajac pod dobiczki jakies pudelka aby szczyty byly na rownej wysokosci 

Edytowane przez Lolamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mija 38 dzień od pierwszego listka.

dziś ubyło pare listków i odrostów co prawda troche pozno no ale chyba lepiej pozno niz wcale. Za to nie moge zmniejszyc RH w namiocie caly czas wacha sie 60-65% chętnie przyjme jakieś wskazowki no i poprosze o opinie kolegów z wiekszym doswiadczeniem jest ok ?

 

jeden.jpg

dwa.jpg

Edytowane przez Lolamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacje meteo dałbym do innego rogu, żeby nie była obok wentylatora,bo moze Ci zaklamywać pomiar.

Masz porozrzucany keramzyt po boksie? To usunąłbym go, bo podnosi wilgotnosc i wytrzyj ścianki żeby nie były mokre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...