Skocz do zawartości
Gary

Ocena North Passion # 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki mógł byś doradzić czym podlać 

Narazie dostała tylko obornik bydlęcy do dołka,karmazyt i leje co 7 dni biopon do roślin zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gary Jak Ci nie szkoda ok. 80 zł to bym Ci polecił tripack outdoor od biobizza + Calmag od nich tak samo. To są bio nawozy, bardzo łatwe w stosowaniu i trudno nimi popalić krzaczek. Nawet jakbyś dał za dużo, to Don't Panic Its Organic xd Trzeba mieć na uwadze, że zaczynają działać bardziej z opóźnieniem.
Ogólnie rzeczywiście troszkę mała jak na taki czas. Myślę, że troszkę  Ph ziemi  może nie pasować i mają problemy z wchłanialnością pierwiastków i wzrostem. Sprawdzałeś Ph?
Ale ogólnie na bank coś z tego będzie, tak jak napisał @mirecki  🙂 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gary Nie stosowałem nigdy dolomitu, akurat zawsze miałem farta, że to Ph mi jakoś siadało, czy to na oucie, czy w boxie xd Więc wolę się nie wypowiadać, jedyne co mogę powiedzieć, że dolomit podnosi Ph gleby. Proponowałbym zakupić  chociażby po taniości tester ph w ogrodniczym, taki w płynie z paseczkiem, żeby wiedzieć na czym sadzisz.  Ziemia jest ze spota?

Co do treningu, to opierając się na czasie i ich aktualnym wzroście to bym nie kombinował, co najwyżej jakimś sznureczkiem boczne odgałęzienia żeby zwiększy penetrację światła jak jeszcze bardziej im urosną te boki, bo aktualnie nie ma tam czego naciągnąć.
Ewentualnie Spróbowałbym tą najmniejszą zglebować do ziemi(LST), tak aby jej boczne gałązyki dogoniły główny i zaczęły z nim na równi piąć się do góry. 

To tylko moja opinia, której nie musisz brać do serca, sam się nazywam amatorem i dopiero odkrywam ten świat dogłębniej, edukując się i  praktykując. Może ktoś jeszcze zapoda swojej opinii 🤙

Edit: to jest jeden krzaczek, czy kilka? xDD Bo mam FckMind. Dobra jestem ślepy i spizgany, już widzę, że jest kilka. Połamałem kurna okulary parę dni temu i są na ubezpieczeniu xD

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gary Pewnie jakaś uniwersalna kwiatowa, wiele razy tutaj czytałem żeby takich unikać, bo są problemy. Ostatnio matula kupiła taką do kwiatków to przyniosła z wciornastkami w środku i se posadziła... xD . Next time kup sobie jakiegoś allmixa czy nawet lightmixa z internetów, a teraz zbadaj Ph, i zorganizuj im żarcie, bo na moje oko są trochę jasne, jakby więcej azotu chciały. Nie wiem jaki skład ma ten Biopan, osobiście na oucie za pierwszym razem leciałem na Biohumusie i spoko spełniał swoją rolę w fazie wzrostu. Ale lepszą opcją byłby ten tripack o którym wspominałem, a jak Ph będzie za duże albo za małe to też są takie specyfiki jak Ph+ i -, ale jak wspominał Andi jest też ten dolomit np xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gary Myślę, że warto spróbować z tymi autosami, Jeszcze jest trochę czasu, a lato ma być długie, gorące i burzliwe z tego co mówią, ale oni lubią walić w chuja Ci pogodziarze xD Ale z tego co słyszałem to do końca czerwca śmiało można autoski sadzić, max do połowy lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...