Skocz do zawartości
Gość

Gealato Kush - Najlepszy smak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Przedstawiam wam moje najnowsze zbiory genetyk amerykańskich. Plon był przeciętny, ale zapach i smak są spektakularne. Uprawiane przy użyciu 800W diody LED i nawozów marki Terra Aquatica. Jaką markę nawozu polecacie do genetyk amerykańskich? Czy możecie polecić jakiś wzmacniacz słodkiego smaku? Chciałbym zmienić niektóre produkty w ostatniej fazie.

 

IMG20221213192121_03.jpg

IMG20221213191243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, franperea napisał:

Jaką markę nawozu polecacie do genetyk amerykańskich?

nie ma znaczenia marka nawozów aby pierwiastki się zgadzały

7 godzin temu, franperea napisał:

Czy możecie polecić jakiś wzmacniacz słodkiego smaku?

REZIN GREEN PLANET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 godzin temu, Kibic napisał:

no importa la marca de fertilizantes para que los elementos coincidan

PLANETA VERDE REZIN

Używam już Superthrive, czy to nie za dużo witamin B1? Czy witaminy mogą powodować nadmiar? nie wiem, serio 😝😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, doominik napisał:

@franperea Ja ostatnio uywam resin od monkey nutrients i mogę polecić z czystym sercem. Dodaje wagi, ale nie jak PGR, przez ilość celulozy, tylko przez większą ilość żywicy. mplon w góre i samk/zapach na plus

Myślę, że nie znam marki Monkey Nutrients. Czy to ta sama firma co Monkey Soil, która produkuje podłoża?

 

2 godziny temu, Monako napisał:

@franperea pewnie ze tak nadmiar jest nie dobry może zepsuć smak i zapach nawozy powinno się lac co drugie podlewanie 

 

Dziękuję za radę, tak, lepiej unikać nadmiarów. Uprawiam amerykańskie genetyki z nasion, które zakupiłem w Calibox z 2023 roku i są dość delikatne.

W pierwszych miesiącach wzrostu miałem już problemy z nadmiarem azotu.

 

Godzinę temu, mirecki napisał:

Ja teraz testuje royal sugar od plagrona na poprawę smaku 

Uwielbiam tę markę, ale jest dość droga. Na Amazon litr Sugar Royal kosztuje 258,62 zł, uważam to za zbyt drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ja w UK mieszkam i to jest produkowane lokalnie. 

@franperea monkey nutrients to co innego.

Mają fajne produkty. Używałem bazy, ale nie mają osobnej serii do hydro i z wodą RO musiałem używać pH- dosyć często. Silikon mają jakiś wzbogacony, nazywa się stress i jest bardzo dobry, ale też bardzo drogi. PK mają dobre, mieli też typowy PGR-monkey magic (nie kryli tego, a produkt dobry).

Root shoot jest rewelacyjny

Teraz wypuścili ten resin i dodaje wgi jak PGR, ale nie pogarsza jakości, a i nie zatrzymuje wzrostu-ja jak się rośliny za bardzo wyciągają, to daje im małego shota rox, żeby stanęły. 

Strona monkey nutrients

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, doominik napisał:

@WBB Ja w UK mieszkam i to jest produkowane lokalnie. 

@franperea monkey nutrients to co innego.

Mają fajne produkty. Używałem bazy, ale nie mają osobnej serii do hydro i z wodą RO musiałem używać pH- dosyć często. Silikon mają jakiś wzbogacony, nazywa się stress i jest bardzo dobry, ale też bardzo drogi. PK mają dobre, mieli też typowy PGR-monkey magic (nie kryli tego, a produkt dobry).

Root shoot jest rewelacyjny

Teraz wypuścili ten resin i dodaje wgi jak PGR, ale nie pogarsza jakości, a i nie zatrzymuje wzrostu-ja jak się rośliny za bardzo wyciągają, to daje im małego shota rox, żeby stanęły. 

Strona monkey nutrients

Dziękuję za informacje, nie miałem pojęcia o tej marce. Wyglądają obiecująco, możliwe, że kiedyś dam im szansę. Jedyną dziwną rzeczą jest ich Pk, które ma wartości 9/18, pierwszy raz je widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, franperea napisał:

Dziękuję za informacje, nie miałem pojęcia o tej marce. Wyglądają obiecująco, możliwe, że kiedyś dam im szansę. Jedyną dziwną rzeczą jest ich Pk, które ma wartości 9/18, pierwszy raz je widzę.

 

wcześniej mieli pk 14/15, ale niedawno zminili właśnie na 9/18

buddhas tree i plant magic też mają pk 9/18 i są bardzo dobre. 

Ten resin nie jest tani, ale zwraca się szybko. Za 1200ml płace w lokalnym sklepie 70 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...