Jump to content

franperea

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About franperea

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oto lista z więcej pomysłami, mam nadzieję, że Ci pomogą. Powodzenia w Twoim projekcie! Młynki do ziół Tace na doniczki Etykiety na nazwę odmiany Miarka do nawozów Szklarnie do siewu Złączki redukcyjne do filtrów Paliki do mocowania rur nawadniających Dyfuzor wody i akcesoria do nawadniania
 2. Tak, to marzec, targi konopne w Barcelonie. Jeżdżę co roku, panuje bardzo przyjazna atmosfera, każdy chce Cię zaprosić. Czy kiedykolwiek byłeś? To nie jest bardzo drogie, warto dla samych prezentów
 3. Czy ktoś z Was planuje wybrać się na targi konopne? Jeżdżę co roku i warto. Idealny do odkrywania nowych produktów, kupowania tanich nasion i testowania nowych odmian.
 4. Wygląda na to, że są to owady z rodziny Sciaridae lub muchy glebowe. Same w sobie nie szkodzą roślinom, ale ich larwy są niebezpieczne. Kiedyś miałem z nimi często do czynienia, dopóki nie zacząłem używać mydła potasowego jako środka zapobiegawczego. Jest bardzo skuteczne, szczególnie jeśli stosuje się je w pierwszych dniach infestacji. Na szczęście jeszcze masz czas, ponieważ rośliny nie kwitną. Powodzenia!
 5. Dziękuję za informacje, nie miałem pojęcia o tej marce. Wyglądają obiecująco, możliwe, że kiedyś dam im szansę. Jedyną dziwną rzeczą jest ich Pk, które ma wartości 9/18, pierwszy raz je widzę.
 6. Dziękuję bardzo za radę. Macie rację, zamierzam kupić mikroskop, aby zobaczyć trychomy. Są one tanie i przydatne. Ostatecznie poczekałem jeszcze kilka dni i nawet się jeszcze nieco rozrosły.
 7. Myślę, że nie znam marki Monkey Nutrients. Czy to ta sama firma co Monkey Soil, która produkuje podłoża? Dziękuję za radę, tak, lepiej unikać nadmiarów. Uprawiam amerykańskie genetyki z nasion, które zakupiłem w Calibox z 2023 roku i są dość delikatne. W pierwszych miesiącach wzrostu miałem już problemy z nadmiarem azotu. Uwielbiam tę markę, ale jest dość droga. Na Amazon litr Sugar Royal kosztuje 258,62 zł, uważam to za zbyt drogie.
 8. Używam już Superthrive, czy to nie za dużo witamin B1? Czy witaminy mogą powodować nadmiar? nie wiem, serio 😝😆
 9. Robot wykonany z produktów do uprawy. Widziany w Barcelonie na targach konopnych. 😝 😍
 10. Przedstawiam wam moje najnowsze zbiory genetyk amerykańskich. Plon był przeciętny, ale zapach i smak są spektakularne. Uprawiane przy użyciu 800W diody LED i nawozów marki Terra Aquatica. Jaką markę nawozu polecacie do genetyk amerykańskich? Czy możecie polecić jakiś wzmacniacz słodkiego smaku? Chciałbym zmienić niektóre produkty w ostatniej fazie.
 11. Tak, zdecydowanie może to być przyczyną, woda w moim mieście zawiera dużo chloru. Mam kilka różnych odmian, ale ten problem występuje tylko u trzech roślin Green Poison, pozostałe wydają się lepiej to znosić. Myślę, że do następnego uprawy użyję systemu odwróconej osmozy do wody. Dziękuję za rady!
 12. Woda w moim mieście ma bardzo wysokie pH, prawie 7,5, zazwyczaj obniżam je do 6-6,5 za pomocą produktów. Nigdy nie pozostawiam wody przez 24 godziny. Nie stosowałem również żadnego produktu z zawartością wapnia i magnezu (Cal-Mg), czy to może być problem? Co byś teraz zrobił/-ła? Czy powinienem już zapomnieć o tym, przepłukać korzenie i przyciąć roślinę?
 13. Dzień dobry, sądzę, że mój roślina ma niedobór wapnia. Czy to możliwe? W pierwszych tygodniach doświadczyła pewnego nadmiaru. Czy to możliwe, że jest to powiązane? Nie pozostało wiele czasu do zbiorów. Czy warto coś zrobić? Czy powinienem zastosować jakiś nawóz poprawiający składniki odżywcze? Czy lepiej zostawić roślinę w obecnym stanie? Dziękuję!
 14. Cześć, myślicie, że jest już gotowa do ścięcia? Ja uważam, że jest dojrzała, ponieważ widzę dużo pomarańczowych włosków. Jednak w karcie informacyjnej od banku nasiona pisze, że brakuje jej jeszcze ponad tydzień. To odmiana Widow, moje rośliny mają około 8 tygodni kwitnienia, a w katalogu jest napisane, że potrzebuje około 10 tygodni. Co o tym myślicie? Czy mam już ją ściąć czy poczekać jeszcze tydzień? Jak wy wiecie, kiedy nadszedł ten dzień?
 15. Zawsze miałem problemy z Czerwonym Pająkiem w moim kraju, Hiszpanii. Tam, gdzie uprawiane są pomarańcze, są one wszechobecne i prawie niemożliwe do usunięcia. Czy możecie polecić jakąś odmianę marihuany, która nigdy nie jest narażona na infekcję przez pająka?
×
×
 • Create New...