Skocz do zawartości
Jebac 60-tki

Roślinki outdoor-relacja

Rekomendowane odpowiedzi

Odmiana jak na zdjęciu. Roślinki mają ok tygodnia,na razie w małych doniczkach są ale jak podrosną to przesadzam do większych ok 10L.  Ziemia jakiej używam to Biobizz Light Mix. Nic więcej nie dodaje tylko co wieczór podlewam nie duża ilością wody. 

16862510263838236470893032762729.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Internet /grow shop . 15 witamin i 10 aminokwasów . Robi robotę . Jak hodowałem w ziemi z zewnątrz to do czasu podania supervit rosło tylko to co hodowałem po 1-2 podaniu zaczęły wschodzić jakieś inne rośliny ^^ chwasty oczywiście ale supervit ma nie zaprzeczalna moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje piękne idą do góry, przesadziłem w większe donice, super vit dodaje do wody i karmie je oczywiście ale zauważyłem że na liściach pojawiły się takie jasne plamy, czy to coś niepokojącego jest??? 

Aha wychodzą już jakieś pąki i pięknie pachnie 😊😊

IMG_20230730_105019.jpg

IMG_20230730_105029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie czegoś jej brak albo za dużo karmisz. ale niestety ja nie wiem, kwitnie ladnie 💣💥💥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jebac 60-tki ta woda też musi odstać te plamki mogą być od tego. Ja mieszkam w Austrii i jak podleję wodą prosto z kranu to gdzieniegdzie wyrzuca jasne cętki poza tym ph wody prosto z kranu mierzyłeś? Bo u mnie jest prawie 8. Jak postoi 3 dni to spada do 6,8 , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem ale jak patrzałem na internecie to znalazłem że przedział jest 6 - 7,2 pH więc można powiedzieć że pasuje, kwiatki i inne rośliny co mamy np. rzodkiewkę, ogórki, pomidory taką samą podlewamy i wszystko jest perfekt. Chyba że zrobię tak,odstawie na kilka dni i taka będę podlewał a nie prosto z kranu, może będzie lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...