Skocz do zawartości
WBB

Klimatyzator/klimator.... używacie?

Rekomendowane odpowiedzi

@Kolbertus

5 godzin temu, Kolbertus napisał:

@WBB szczerze to czarno to widzę. Klima to siedlisko wszelkiej maści grzybów i innego dziadostwa. Przeglądałem nieco fotorelek, ale nie spotkałem sie z klimatyzatorem. 😅Aczkolwiek pomimo 30st. nie zdecydowałbym się na taki krok. Indyjki poradzą sobie z taką temperaturą. Gorzej z sativami. Wiem to, ponieważ moja pierwsza uprawa miała takie warunki i rośliny dały radę.

halo haloo wyhamujj pietaa troszke bo sie rozpedziles ?? jakie grzyby ?? w klimie ? jak jest nowa to przez dlugi czas nic nie bedzie wiadomo , majtki tez dajesz do prania? wiec i klime trzeba raz na rok odgrzybic jak w aucie ?? 🙂 elo eloo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że któryś z naszych jedzie na klimie 🙂

@dziurawynie szukaj dziury w całym tylko chwal się jak to masz tam rozwiązane 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie jade na klimie ,ale jestem hydrualikiem wiec pare setek juz zamonotowalem w swoim zyciu , a u mnie jest to tak rozwiazane , ze mam idealna temp ehehhehehe 😄 😄 sorry vinetuuu 🙂 25/ 21 temp 

mozesz przeniesc do mnie boxa, bede go pilnowal 🙂 i nie bedziesz mial lipy z temperatuta 😄 😄 zaopiekuje sie nimi 😄 😄 😄 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy skoro jesteś z zawodu hydraulikiem to specjalizujesz się w pewnych dziedzinach. Masz więc siła rzeczy większe pojęcie ode mnie. Mogę się mylić rzecz jasna. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB a to Ty w Egipcie mieszkasz ze masz taka temperaturę ? 
@dziurawy ma racje z klimatyzacja raz na rok ja się ozonuje przed grzybami 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus nie jestem z zawodu, a z milosci to dwie wielkie roznice 🙂 "bez radosci z pracy nie ma radosci z zycia" taki byl napis na murze 🙂  lubie wiedziec jak robi sie olowek ? lubie widziec jak robi sie koko w dzungli z benzyny 🙂  ale ale to nie ogranicza mnie zeby nie wiedziec z czego sie sklada droga mleczna ? zamiast ogladac zjebane fame mma czy inne gowno warto inwestowac swoj czas w wiedze 🙂 a jak sie na czyms nie znam np na fizyce kwantowej to sie nie wypowiadam i nie gadam glupot komus 🙂 🙂 😄 😄 😄 🙂 :bonghit: 

@Monako mowie ci przekonaj go zeby do mnie namiot przeniosl ja mam spoko temerature i znajde miejsce na 2 boxa 😄 😄 😄 hehehehehehehehe trzeba sobie pomagac co nie ? 🙂 heheheehehehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, dziurawy napisał:

mowie ci przekonaj go zeby do mnie namiot przeniosl ja mam spoko temerature i znajde miejsce na 2 boxa

Nie bo mi planty jeszcze bardziej spierdolisz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB hehehehheh cos w tym jest , ale sluchaj wjechal mi wlasnie wiekszy boks wiec spokojnie przygarne twoje i moje dzieczynki uciesza sie z towarzystwa 🙂 😄😉 taka babska imprezkaaa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...