Skocz do zawartości
czanczanek

Zaraz scinka, do kiedy nawoz ?

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus jak w kazdym biznesie !! jezeli nie wlozysz to nie wyciagniesz ? wiadomo ?:) zdziwilem sie myslalem ze kazdy producent tak robi ze jest polaczone ze soba wszystko jak u mnie i cyk pyk na ekraniku sobie regulujesz no ale 1200 zeta za wyciag wyjebal mnie z klapek 🙂 

IPhony tez sporo kosztują i nie mają tylu bajerów niz np. Samsungi. Sugerowałem się opiniamy na zagranicznych forach. Ludzie byli zadowoleni z tego sprzętu, więc dlatego się na taki zdecydowałem. Na plus jest np to, że masz masę elementów kompatybilnych do systemów Secret Jardin. Rurki, zaślepki, filtry. Nawet sprzęt do tworzenia dziur w boksie tam, gdzie ich nie ma. I wszystko z jednej firmy.

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolbertus napisał:

Niestety. Coś kosztem czegoś. Zawsz możesz pobawić się w majsterkowanie. Ja tak zrobiłem swój pierwszy wyciąg. 🙂 Zwykły wiatrak i do tego podłączyłem regulator obrotów. Śmigał aż miło.

Przy jednym mam regulator ale muszę tam iść i ręcznie regulować. A drugi wentyl ma I i II bieg ale to też ręcznie przestawić muszę. 

Ale mogę za to je włączać i wyłączać wg czego tam sobie bym nie wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolbertus napisał:

systemów Secret Jardin

Tak, to jest to o co mi chodzi. Zauważyłem już dawno, że te Secret Jardin to całe systemy i ja takie coś lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WBB napisał:

Przy jednym mam regulator ale muszę tam iść i ręcznie regulować. A drugi wentyl ma I i II bieg ale to też ręcznie przestawić muszę. 

Ale mogę za to je włączać i wyłączać wg czego tam sobie bym nie wymyślił.

Ja też chciałem na początku mieć wszystko zdalnie. Ale czasem jest tak, że nie ma neta w fonie, bo jesteś np. w robocie w kiblu, a tam u mnie nie ma w ogóle zasięgu i jesteś udupiony. 😄 Zdalny mam nawilżacz i czasem nawet pomimo zasięgu nie chce współpracować. Złośliwość rzeczy martwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus tak jak mowisz iphone moze spoko ale do momentu gdy musisz cos zgrac z kompa i wtedy robi sie lipa, nie ma kontaktu cos nie laczy , draznilo mnie to i wyjebalem w kosmos tego iphona i nigdy wiecej, wole starego lg dziala od 6 lat i giatara ja nie mam cisnienia jak 16 latek na iphona zeby sie wyroznic znam swoja watrtosc i 5 kola w kieszeni nie podniesie ani o punkt mojej wartosci na osiedlu ani nigdzie jak dla mnie, ale wyciag juz by podniosl hehehe 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolbertus napisał:

Ja też chciałem na początku mieć wszystko zdalnie. Ale czasem jest tak, że nie ma neta w fonie, bo jesteś np. w robocie w kiblu, a tam u mnie nie ma w ogóle zasięgu i jesteś udupiony. 😄 Zdalny mam nawilżacz i czasem nawet pomimo zasięgu nie chce współpracować. Złośliwość rzeczy martwych.

Ja nie muszę mieć dostępu do neta żeby mi to działało. Dopiero jak braknie neta w domu to coś może nie działać. Bo to w chmurach wszystko się dzieje od ZigBee.

I najlepsze jest to, że te urządzinka się nie wieszają i nie trzeba co jakiś czas wszystkiego resetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej baczki wczoraj mi przyszła. Przetestowana. Już nigdy nie będę palić z lufy. 🙂

20230611_122815.jpg

1 minutę temu, czanczanek napisał:

@Kolbertus widzę ze nie masz filcu na fultrze, nie ciagnie ci syfu, kurzu ?

Ściągnąłem bo był. Ale nie ma żadnego syfu na nim. Nie zaciąga "kotów".

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, czanczanek napisał:

@Kolbertus przepalona już? Wygląda na konkret hehe ja tylko lufa bo już nic nie kopie i to prawie czyścioch leci 😄

Przepalona, a jak. Ja zawsze czyste jaranko, bo fajek nie palę. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...