Skocz do zawartości
Zycienamaxa

40x Gorilla cookies auto 20x mix automatów

Rekomendowane odpowiedzi

@Zycienamaxa technika z nawożeniem ciekawa ale nie na nawozach mineralnych. Jak spróbujesz ją zrobić (zamiast dwutygodniowej "głodówki ") to zwróć uwagę na kolor popiołu jaki jest podczas spalania (chyba że wapujesz - osobiście polecam) i zobacz. Jak jest czarny to lipa, najlepszy jest jasno szary bez żadnych czarnych popiołków (jak kolwiek to brzmi 😃). 

Rzuciłem okiem na foty. Myślę że jest spoko. Wyglądają jak u mnie ;D też miałem dawać swoim auto pk ale jakoś zdecydowałem się na Green sensation. Widać u Ciebie że chcą jeszcze spuchnąć. Ewentualnie dać im k-bost od aptusa np lub z czegoś innego. 

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mireckiza tydzień ostatnie podlewanie a puzniej dwa tyg niech sobie radzą😉 mam jeszcze 3 sadzonki mialo byc 5 ale 2 nie wyszły😔 mam też 40 innych ale tam tylko ppo zbiory jadę bo są 120km odemnie i nie chce mi się tam jeździć😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki suszył będę w starych opuszczanych magazynach. Wynik może zaskoczyć  lub zdołować zależy czy nic mi ich nie zjadło🤣 niby teren na ktorym rosną jest ogrodzony ale zwierzaki mają swoje sposoby trochę bym sie wkurzył bo pracy tam był ogrom 200l ziemi biobizz light mix plus 200l ziemi jak poniżej  plus 10 workow gówna konskiego do sciułkowania😅

Screenshot_20230715_164838_OLXpl.jpg

20230630_123108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała przestroga😁 tak się dzieje jak masz nadprogramowe pestki i posadzisz je na podmokłym terenie bez środków na slimaki i zapomnisz o nich na półtora miesiąca😉🫠

20230718_174641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester @mirecki mam kłopot a mianowicie na kilku roslinach znalazłem pleśń, panny już są gotowe do ścinki ponieważ w większości pojawiają się "banany" i tak pomyślałem żeby je w weekend wszystkie ściąć aby uniknąć dalszego postępu szarej. Tylko jest kłopot taki ze dzisiej lałem nawozy a tydzień temu pk. Co o tym   myślicie? pleśń zaatakowała w tym tygodniu bo tydzień temu oglądałem dokładnie i nic nie wskazywało na to a dzisiaj taka przykra niespodzianka.

20230721_164532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa nożyczki, rękawiczki i wywalaj spleśniałe topy. Uważaj żeby ten pyłek który wydobywa się z plechy nie szedł na zdrowe kwiaty. Jak padał deszcz to mógł Ci wypłukać nawozy a jak nie to otrymowane kwiaty do słoika z wodą i zrób water curing. Po tym na pewno będziesz miał czysty temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki tylko ze water curing jest do dupy już testowałem. Wszystkie topy spleśniałe wyciąłem. Ogólne dużo plechy nie ma ale boję się że się rozprzestrzeni 

20230721_175648.jpg

@mirecki 

20230721_180008.jpg

20230721_180000.jpg

Jedna ta malutka tylko była mocno zainfekowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa ona będzie się rozprzestrzeniać. Ja też robiłem już kilka razy i u mnie spoko wychodziło. Czemu do dupy? Musisz teraz bardzo dokładnie sprawdzać topy, ja czasami wywalałem znacznie większą część aby mieć pewność że nic złego się nie zrodzi na pozostałych pąkach podczas suszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie spleśniałe topy wywaliłem i właśnie odzyskuje co się nadaje z nich, Ale myślę żeby w niedzielę pojechać i wyciąć wszystko bo boję się że za dwa tyg tak jak planowałem scinke może być nie wesoło. Dziś lałem nawozy i tylko to mnie blokuje trochę żeby wycinać już sam nie wiem co robić bo topy są mega twarde i zbite a szkoda by było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa o ile dobrze pamiętam to Ty masz ponad 100 km na spota no nie? 😜 no właśnie gdybyś miał możliwość żeby chociaż co 3 dzień dopatrzeć to co innego. Masz jakiś oprysk? Ogarnij na szybkości biobizz left coat i się ratuj. Ja też stosowałem canna cure ale chyba w tym roku będzie biobizz u mnie. 

Noo jakieś 20 suchego myślę że będzie, dobre i to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki na tego spota mam niecałe 50km nie bede juz kombinował w niedzielę idą pod kose dzisiaj lałem im top max I bloom  trudno najwyżej jak bedzie słaby smak po wysuszeniu to zrobię w ostateczności water curing i tyle w temacie nie chce mi się już z nimi patyczkować 

Po za tym już pragną ścinki bo na kilku topach pojawiły się banany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki wiec mowisz ze ten biobizz jest dobry na pleśń? Mam jeszcze 9 panien w różnych fazach wzrostu którychtu nie wstawiałem, bo tak od czasu do czasu dosadzam sobie 1-2 roslinki i myślę czy nie zacząć stosować tego na wszelki wypadek🫠 

Screenshot_20230722_093843_Chrome.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...