Skocz do zawartości
jeruki

afghan kush, 3xwhite russian auto i strawberry banana auto outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mógłby zacząć się zbierać oby doszedł pogoda zaraz deszcze plecha ale oby nie🙊🙉🙈 niech rosnie zdrowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988@Pablo 1988 a jak suszysz? Bo ja sam kombinuje jakieś opcje z tym, bo w chacie średnio ale w ostateczności będę musiał. Szukam jakichś neutralizatorów zapachu itd. Ale też takich rzeczy żeby nie wydać tysiaka.

Edytowane przez jeruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@jeruki susze na słońcu w kopercie papierowej tak żeby promienie słoneczne nie padały na towar parę dni I będzie można spoczywać starym systemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@jeruki nie wiem jeszcze nie paliłem pierwsza moja uprawa więc sporo się nauczyłem ale jeszcze więcej przedemna dlatego trzeba wyciągać wnioski elooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 no ta racja, sam chyba spróbuję trochę w chacie a trochę na dworzu i zobaczyć co będzie lepsze. Jeden ci napisze że bezpośrednio na słońcu suszył i że zajebiste, drugi że w warunkach laboratoryjnych i chvj wie kogo słuchać haha, samemu się trzeba przekonać. Elooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się robić jeszcze fimming lub topping na tej sezonowce, czy się nie opłaca bo zaraz ma kwitnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeruki już nie, szkoda ją teraz opuźniać

Teraz to najwyżej porozginać gałęzie żeby światło wpuścić i defoliację zrobić żeby jak najwięcej światła dostała

@jeruki a co do outdoru to jest super sprawa jak go się ma pod domem, a nie po krzakach się skradać. Z wiekiem człowiek staje się wygodny, albo leniwy🤣😂

A indor- ciepłe kapcie, fotelik, piwko, wszystko pod ręką…🤣😂🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Defiolacje?

@Glut78 Nie wiem ile masz lat ale ja jeszcze młody jestem i lubię w sumie takie bieganie po krzakach, idziesz raz na jakiś czas i masz loterię szczęścia albo smutku. Na indor trzeba też mieć pieniądze i mieszkać samemu, do tego  jeszcze rachunek za prąd wyższy i już podejrzenia. Wiem że to wszystko da się ogarnąć ale jak narazie może to być moja fantazja.

Ps. Ostatnio widziałem że podnieśli normę zużycia kilowatogodzin, tam chyba z tysiąca na 1500 na dom, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, banan na twarzy jest jak się na to patrzy.

Jak zawsze to te dwa obok siebie to russiany, ten wyższy puchnie jak kulturysta na sterydach a drugi z dwoma szczytami nie aż taki gruby ale ma duzo fajnych odgałęzień które spuchną. White russian 75 dzień, zapach bardzo wyrazisty, jak taki mocny temacik co kiedys u mnie krążył. Po wysuszeniu ciekawe jak będzie pachniał.

Ostatnie zdjęcie to Banana strawberry nie aż tak spuchnięty, nie podlewaniem go jednym specyfikiem i aż tak nie spuchl. Pachnie inaczej, nie aż tak mocno ale ma taki inny przyjazny zapach.

 

Russiany były podlewane również Żelem z bioponu ( znalazłem w domu )dla roslin kwitnących npk5.5.7 ale ma również inne składniki odżywcze w minimalnych ilościach bor, miedź, żelazo,mangan,molibden,cynk. Ogólne nawozy jakie używałem były samorobne z: pokrzywy,jajka,banany. Nic nie kupowałem a tu takie ładne szyszki , kupowałem tylko granulki na ślimaki i biohummus z biedry haha. Śmiechy śmiechami ale kupię jeszcze pk13/14 i coś na oprysk przeciw pleśni itd.

Teraz pytanie ile obstawiacie do ścinki bo ja do końca wakacji. Pozdro.

 

 

 

IMG20230820164059.jpg

IMG20230820164056.jpg

IMG20230820163854.jpg

IMG20230820163715.jpg

Tutaj również Afghan kush który w dalszym ciągu nie kwitnie i nie wiem co kiedy się obudzi. Wysoki na 180 ok.

IMG20230820165240.jpg

Edytowane przez jeruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jeruki napisał:

Teraz pytanie ile obstawiacie do ścinki bo ja do końca wakacji

chyba dłużej obserwuj czy plecha się nie pojawia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kolejny upik, zrobiłem zdjęcia z bliska. White russian który okazał się sezonem(chyba) dopiero zaczyna kwitnąć, afghan kush pewnie też ale u niego nie byłem. Mam tylko zdjęcia auto i kolejne pytanie, ile im dajecie do ścinki. Wszystkim wyrywam uszkodzone, duże lub żółte wiatraki ponieważ według mnie są zbędne.

IMG20230825174642.jpg

Dwuszczytowy white russian, który ma kilka brązowych włosków.

IMG20230825174455.jpg

Strawberry banana który ma troszkę brązowych włosków.

IMG20230825174609.jpg

White russian najwyższy i najbardziej rozwinięty. 

Tutaj niżej zdjęcia ogólne i pytanie czy jeden nie jest przenawozony czy tak zmienia kolor przy zaawansowanym flo. Chodzi mi o końcówki liści.

 

IMG20230825174508.jpg

A tak wygląda najdojrzalszy russian z lepszego ujęcia.

IMG20230825174919.jpg

IMG20230825174647.jpg

IMG20230825174452.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema elo większość z tych auto została wycięta, wycinałem częściowo i suszylem na strychu. Ziółko ogólnie w chuj luźne, chyba że musi dłużej poleżeć bo najdłużej wytrzymywało 7 dni po ścięciu. W ogóle nie pachnie chyba że się trochę przygniecie topa to uwalnia piękny zapach. Ma nawet kopa.

Pierwszy topek to white rusek auto. Zapach taki dziwny z którym nigdy się nie spotkałem.

Drugi topek to banan truskawka auto.

Zapach fajny owocowy.

Według was ile to powinno się suszyć od ścięcia żeby poszło do słoika?

Bo jak polezy to będzie lepsze co nie ?

Jutro idę na spota powycinać to co zostało z autosów i wstawie foty z kwitnących sezonów, które miejmy nadzieję będą kopać jeszcze mocniej i będę miały bardziej zbite topy.

16948672776396022087922008202259.jpg

16948673527501183747581645544876.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...