Skocz do zawartości
jeruki

afghan kush, 3xwhite russian auto i strawberry banana auto outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to tak one się prezentują , tylko wyszła lipa ze spotem ale znalazłem innego daje tam gnój króliczy , ziemię próchnicza 6.5-7 Ph, czarnoziem 5.5 pH i trochę torfu.

 

Z jednej nie wyszedł jeden listek, co to może znaczyć ?

 

1684593214546190038053112554059.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja około 2 tyg, na spocie jestem co 3 dni. Podlewam naprzemiennie biohumusem i gnojowica z pokrzyw.Mam kolejne pestki 3x white russian auto i strawberry banana auto. Jedna z nich jest w innym miejscu ale ten stop staje się coraz bardziej przypalowy.

16856261424328130952556256979111.jpg

1685626199919918740269533231487.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa masz rację kolego tylko że mam takiego spota gdzie sobie idę torami, potem droga leśna a na końcu skacze sobie przez kępy hehe ale chyba się zastosuje do waszych porad pany, będę chodził co jakiś tydzień .

Edytowane przez jeruki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się prezentują 3xwhite russian auto i strawberry banana auto z którego jestem zadowolony bo coś w ogóle z niego wyrosło a jest gratisem(biały kubek ) i zrobiłem im taki "grow box". I mam pytanie czy ktoś z administracji dodałby je do nazwy i usunął tego noname, z góry dzięki.

16858892559366640910676575545769.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jeruki napisał:

mam pytanie czy ktoś z administracji dodałby je do nazwy i usunął tego noname, z góry dzięki.

zmieniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...