Skocz do zawartości
ReQ7k

2x White Widow auto, bruce banner #3, easy sativa, outdoor grapefriuit, purple maroc, purple haze auto, girl scout cookies fast version

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy z tego coś będzie? Roślinki już trochę mają czy to kwestia dużego stresu przy przesadzaniu i jeszcze się ogarną czy już spisać na straty? Pozdrawiam 

Edit: a jeśli jeszcze się ogarną czy można zacząć trening czy lepiej poczekać aż troszkę podrosną?

IMG_20230617_140749.jpg

IMG_20230617_140732.jpg

Edytowane przez ReQ7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, ReQ7k napisał:

@mirecki a czy mogę już rozpocząć trening czy poczekać aż trochę podrosną? 

Poczekaj jeszcze trochę, niech chociaż ze 3 piętra liści właściwych rozwiną i trochę wigoru nabiorą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ReQ7k witam. Widzę że tak jak ja lecisz z tematem drugi sezon, jak Ci teraz idzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatuszkowa93 nie było mnie trochę, ostatni raz byłem z 5 dni temu i chyba żadnych zmian.

Pytanie do wszystkich czy za późno już na nowe w razie czego? Czy warto jeszcze spróbować? Jeśli tak to tylko automaty czy oelnosezonowki też wchodzą w grę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pelnosezon też dojdzie tylko po prostu mniejszy będzie? Bo zależy mi na easy sativie. I chyba mam diagnozę problemu z tymi aktualnymi, bo wsadziłem jr w ziemię która jest dosyć gliniasta, czy to może być tego wina? Spróbować ewentualnie wykopać dziurę, wsypać ziemię i i przesadzić tam te które są? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ReQ7k Teraz jak posadzisz  sezon na 99% nie dojdzie. Zerknij w moją fotorelke, tam masz opisany plan jaki mialem na sezony, ale jednak zrezygnowałem i sądzę dodatkowe automaty. Ale możesz wypróbować, powinien sie sprawdzić😉

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamte niestety spisane na straty, wydaje mi się że to przez zbyt gliniasta glebę nie miały miejsca na rozrost. Kiełkuje teraz 4 automaty, od lewej góry:

+ Speed auto 

60day grapefruit auto

I 2x Bruce banner auto

Pytanie do administracji, mam założyć nową fotorelacje czy mogę zostać na tej i zmienić nazwę? Dzięki pozdrawiam

IMG_20230714_194146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś  4 donice 11 litrów worek ziemi uniwersalnej 50 litro  regularnie podlewać i nie ma bata ze stowerke ściągniesz z tych 4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mirecki napisał:

@Growmix out to nie in. Na 100 z 4 bym się tak szybko nie nastawiał

 @ReQ7k późno późno trochę. Obyś miał dobrą miejscówkę bo będziesz walczył z plechą to już Ci mówię i cal-mag sb ogarnij już za czasu. 

Ziomek za 3.5 tygodnia wychodzi mi ścinka i udowodnię Ci ze ściągnę 100 suchego z 3 autosow! dobre ziarna i nasłoneczniona miejscowa to podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek włożone do zwilżonego ręcznika, 60d grapefruit auto i jeden z Bruce bannerow wyskoczyło z pestki więc włożyłem do gleby, ale + speed i Bruce banner wyglądają tak. Pomoc im jakoś czy czekać czy może już przekreślić? Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam 

IMG_20230719_190611.jpg

IMG_20230719_190600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...