Skocz do zawartości
420tojestmoc

Kiedy wysadzić na spota

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam pytanie otuż mam 3 roślinki i nie wiem kiedy dac na spota mam poczekać aż będą miały po 2 piętra lisci ? Są to automaty 

I jeszcze mam jedno pytanie mam je w szklarni ale jakoś dziwnie liście rosną do góry czy mam dac na słonice czy to po prostu normalne ?

20230509_165051.jpg

20230509_165058.jpg

20230509_165103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daj na słońce, ponieważ zaczyna Ci je delikatnie wyciągać. Liście składają się jak ręce do modlitwy z powodu chęci absorbcji większej ilości światła. Z wysadzeniem na miejścówkę poczekaj. Roślinki są jeszcze z młode. Poczekaj do pierwszych liści pięciopalczastych.

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wystarczająco zdecydowanie, chyba że masz jeszcze jakiegoś lepszego spota, ale to powinno być całkowicie wystarczające 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok ale to jest pewne miejsce? Bo weź pod uwagę to że za miesiąc lub 2 drzewa jeszcze bardziej rozkwitną i czy nie będzie problemu z dostępem światła? Jak nie będzie to zajebiście to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki no problem mam z tym że jakoś około 50-80m jest droga leśna i jakoś 150m ktoś sie buduje ale robią tam coś tylko w weekend  mysle ze to tylko 3 automaty więc jakiegoś dużego zapachu nie będzie 

 

Edytowane przez 420tojestmoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zapach raczej nie ma co się martwić to serio duże odległości a na outdoorze aż tak wyczuwalne to nie jest, chodziło chyba o wysokość czy jak drzewa rozkwitną to nie zasłonią dostępu do światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ReQ7k a nie tam to rosną iglaki więc tak jak widać jest prześwit tylko liściaste drzewa rosną już po stronie zachodu i dlatego jakoś po 18 nie ma już światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej bez problemu, wydaje się naprawdę dobry spocik, a jeszcze jak będziesz przychodził to jakie piękne widoki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...