Skocz do zawartości
mirecki

Auto Zkittlez, Auto Purple Kush, LSD-25 auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, tu jest kontynuacja pierwszej fr. 

Gleba - spotowa na jednym automacie a pozostałe będą miały kupną glebę. Dołki będą po ok 20 /25l na roślinkę. 

Nawozy - to samo co na sezonach ale na flo chyba polecę samym pk + booster +witaminy. Dodatkowo będą dostawać cal-mag. 

Zabezpieczenie - to sami Ci sezony. 

Od teraz fotki będą tutaj tylko automatów. Pozdro 💪 

IMG_20230507_132559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie maleństwa dostały po dupie z racji chujowego vega ale zobaczymy co z tego wyjdzie. 

LSD-25 

IMG_20230522_102609.jpg

Zkittlez 

IMG_20230522_102640.jpg

Purple Kush 

IMG_20230522_113534.jpg

Jak pójdą chujowo to zdarzę jeszcze z nowymi auto, ale to zobaczę bo czasu nie mam ogólnie. Pierwsze dwie to gleba spotowa + perlit a ostatnia kupna z perlitem. Podlane wodą pH 6.0 do tego regulator, enzym +, start booster, royal sugar +super vit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty już zaczęły kwitnąć. Zobaczymy za 2 miesiące co i ile będzie. Na ten moment wleciał dolomit oraz podlałem nawozem (topbooster, enzym +, regulator, royal sugar) i oczywiście cos dla ślimaków. Gdybym lepszego wega im zapewnił to i krzaki były by lepsze ale tragedii nie ma. 

LSD-25 

IMG_20230611_104838.jpg

Zkittlez 

IMG_20230611_104919.jpg

Purple Kush 

IMG_20230611_111857.jpg

Słońca mają pod dostatkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystko idzie zgodnie z planem. Dostały dzisiaj takie smakołyki jak regulator, enzym+, royal sugar, B52 oraz green sensation. Niech zapierdalają teraz. Mało czasu mam ale ogólnie na każdym krzaku siadłby lst aż miło, może gdzieś kiedyś znajdę czas na to. Na razie hulaj dusza piekła niema. Na auto nie mam czasu na treningi. 

LSD-25 

IMG_20230625_112456.jpg

Zkittlez 

IMG_20230625_112533.jpg

Purple Kush 

IMG_20230625_115226.jpg

Następnym razem muszę środek na mrowki wziąść bo zadomowiły mi się w 3 krzakach a to nie do końca jest dobry omen, już nie wspominając że pod Purple kret skurwysyn grasuje. I takie to są uroki out 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niespełna 3 tygodniach aktualizacja. Nie mam kiedy ich karmić ;/    dostały teraz solidną dawkę green sensation i pozostałych nawozów. Planowana ścinka gdzieś za 4 tygodnie. 

LSD-25 (bidulka azotu ma mało) 

IMG_20230714_181507.jpg

Zkittlez 

IMG_20230714_181545.jpg

Purple Kush 

IMG_20230714_182307.jpg

Cynamonem trzeba było się ratować przed mrówkami 

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem początek maja jest zdecydowanie za wcześnie na automaty (popatrz jaka pogoda była w maju w tym roku do połowy czerwca była chujnia jak one ci mają urosnąć przy takiej pogodzie?) połowa czerwca jest optymalna do kiełkowania pestek af

Edytowane przez Growmix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawia cie dlaczego żaden z twoich automatów nie ma bocznych odrostów? 

Widzę że bardzo dużo się udzielasz na forum próbujesz pomagać doradzac innym ale patrząc na Twoje rośliny to bardzo słabo ci to idzie poradziłbym Ci jeszcze raz przestudiować growing   ziomek jeśli uważasz że 25 gięta suchego z 1 autosa przy bardzo dobrej pogoddzie to jest bardzo dużo to nie mam nic innego do powiedzenia tylko życzę ci powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growmix ogarniam temat ale niestety praca utrudnia mi doglądanie roślin. Auto posadziłem na próbę bo osobiście wolę sezony. Gdybym mógł to bym Ci drugi /trzeci dzień je oglądał i dbał a tak to max raz na 3 tygodnie ;/ 

Pod jednym postem napisałem o nie nastawianiu się na takie wyniki (pamiętam) bo out rządzi się swoimi prawami. Znam takich co nawet i 300 byli w stanie zgarnąć z auto suchego więc nie twierdzę że się nie da ale uważam że zbyt wczesne nastawienie na duże wyniki jest błędne. Czemu atakujesz mnie z automatami a z sezonami to nawet koma nie dałeś? Mi teraz z tych 3 karłów wystarczy nawet i 10 suchego bo na sezonach to sobie skutecznie odbiję. Do tej pory mam jeszcze plony z poprzedniego sezonu więc coś tam wiem na ten temat jak to prowadzić żeby troszeczkę było. Cieszę się że masz rękę do auto i niech Ci idzie, może sam się czegoś ciekawego dowiem. Na ten moment auto dla mnie to jak oglądanie striptizu przed porządnym sexem - tylko zabawa ;D pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jakieś podsumowanie cza wrzucić😉U mnie na sezonach już raczej żadnego lst nie da się zrobić paczaj zdjęcie😅 a to było robione jakiś miesiąc temu.

20230705_142905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa ja w tamtym roku robiłem gdzieś w sierpniu chyba więc da się ;D z tym że ja tylko robię aby bardziej doświetlić roślinę niż ją trenować no i oczywiście fryzjer gdzieś końcem sierpnia, początkiem września, do tego solidna dawka jedzonka i topy aż rozpierdala 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słabiutko te autosy wyszły, ziemia albo otoczenie im nie służyło, bo nie chciały rosnąć, slabo zakorzenione i dlatego.

 

Ja mam 3 gril scout cookies auto i Purple lemonade...posiane obok siebie i 2 wyrosły na ponad metr a pozostałe 2 obok karły wyrosły i czasami ciężko zrozumieć czemu te drzewka nie chcą ruszyć z bujnym wzrostem, mimo iż w ziemi jest wszystko. Myślę, że to jakieś larwy mogą korzenie atakować i dlatego rosną słabo albo wręcz wcale nie rosną tylko stoją w miejscu 4 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa cały chuj tego jest ale na kilka bić do wapka będzie jak znalazł 😃

@Jerzy u mnie weg został zjebany, praca w ciągłych wyjazdach robi swoje. Gdybym był na miejscu tak w boxie by dochodziły to całkowicie inaczej by wyglądały ale ja automaty posadziłem o tak o, nie nastawiałem się na nic. Ja lubię sezony i to na nie będę liczył. Do tej pory mam jeszcze zapasy z poprzedniego out 😃 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 28/07/2023 o 20:11, mirecki napisał:

Ja lubię sezony i to na nie będę liczył.

i jak one rosną, zaktualizuj

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic to co mi uroslo to już w bongu się smaży i wapku 😜 powyżej masz foto tych "potworów" z boxa gdzie suszyłem 😂 w tym roku to na próbę posadziłem auto a z racji plechy i ciągłego wyjazdu w pracy to ciąłem co było. Gdybym to miał na podwórzu to by mi nawet domownicy podlewali bo pk to one wręcz pragnęły. Teraz to tak patrzę na sezony bardziej. Ogarnąć muszę coś w granulacie żeby dłużej się rozkładało bo jak jestem raz na 3 tygodnie to słabo trochę. Będę powoli kończył z tym bo nie chce mi się już tak biegać po tych krzakach po nocach i nie tylko. Może jeszcze jeden out zaliczę i będę kończył tą imprezę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...