Skocz do zawartości
MłodyGrover

Czy wszystko dobrze się rozwija?

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Lowryder#2

 Zbiór w Indoor: po 55 dniach

 Zbiór na Outdoor: po 55 dniach

 Wysokość w Indoor: do 50cm

 Wysokość na Outdoor: do 50cm

 Plon z Jednej Rośliny w Indoor: do 55g

 Plon z Jednej Rośliny na Outdoor: do 55g

344298879_3512257795767548_9001887250903242203_n.jpg.7fb57543881e230e691524f72e09d59d.jpg

Pytanie jest takie bo zdjęcie pokazuje roślinę po 4 dniach... czy wszystko jest ok? mam coś dodać jakiś wspomagacz do wzrostu... jak urośnie większa to idzie na aut. Boję się że coś spie....ole mam na cos uważać? potrzebuje zioła na za 2 miesiące maks. miłego wieczoru czy tam nocy @Zielone krainy @mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdjęcie, które dodałeś mówiąc delikatnie jest malutkie. Ale z tego, co można dojrzeć jeśli chodzi o wzrost to jak na czwarty dzień wydaje sie, że jest ok. Jeśli chodzi o nawóz na wzrost to jeśli ziemia jest zwykła to jak najbardziej mógłbyś im jakoś pomóc jeśli chodzi o jedzonko. Np. Plagron TerraGrow ( mineralny ). Sam korzystam z produktów Plagrona i jestem zadowolony. Zaczynaj od 1/4 dawki zalecanej przez producenta. I aplikuj roztwór co drugie podlanie. Natomiast co do danych, które podałeś odnośnie indoor i outdoor, obawiam się, że wkradł sie tam błąd. Wysokość i plony zazwyczaj różnią się między in i out. Na zewnątrz zawsze urośnie większa i da więcej, nawet jeśli jest to automat.

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz zioła za 2 mc maks to dzwoń do lekarza albo dilera. Jak nie masz w tych surówkach dziur to porób od dołu sporo, tak żeby woda miała gdzie Ci odpływać. Widzę zapał to masz słomiany do czerpania wiedzy. Wejdź w fotorelacje outdoor i czytaj. Tam gdzie ktoś pisze o błędach to koduj i staraj się nie powtarzać u siebie.

Czy masz na coś uważać, hehe. Na wszystko kurwa, poczynając od ludzi kończąc na zwierzętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MłodyGrover napisał:

@Kolbertus te dane są od producenta ze strony thc-thc. Skopiowałem jak leci ale możliwe jest jakiś błąd

@grolsch3 jeee bratku... dziena

Tutaj chodzi o to że nie masz szans zebrać jakiegokolwiek automatu w 2mc. Chodzi o to że outdoor rządzi się swoimi prawami, natury delikatnie rzec ujmując. Znajdziesz słabą glebę na spocie to Ci nawet 5g może nie obrodzić. Będzie spoko to zbierzesz więcej. Na oucie wszystko się może zdarzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grolsch3 napisał:

Tutaj chodzi o to że nie masz szans zebrać jakiegokolwiek automatu w 2mc. Chodzi o to że outdoor rządzi się swoimi prawami, natury delikatnie rzec ujmując. Znajdziesz słabą glebę na spocie to Ci nawet 5g może nie obrodzić. Będzie spoko to zbierzesz więcej. Na oucie wszystko się może zdarzyć...

@MłodyGrover dodałbym, że outdoor według mojego mniemania bardziej jest dla ogrodników zaznajomionych z tematem. Tobie poleciłbym raczej indoor - nie za komisariatem 😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam żebyś poczekał z nawozami chwileczkę, chociaż żeby roślinka miała z 1,5 tygodnia. Co do out to @grolsch3 pisze dobrze, za chuja nie wyrobisz się w 2 miesiące na out, 3 już prędzej. Jak dla mnie najkorzystniej to będzie kupić nawóz na flo jakiś lepszy, na vega to biohumusem to potraktuj i tyle. Poszukaj sobie zwykły nawóz na flo + do tego pk (aptus ma super pk) i to na pierwszy raz powinno Ci wystarczyć żebyś ogarną o co chodzi i koniecznie cal-mag bo automaty muszą go mieć. 

Jak chcesz mieć temat na już to ratuje Cię  recepta i do apteki. 

I uważaj bo automat nie lubi błędów wybaczać ( trening nisko stresowy zastosuj czyli lst i ostrożnie z nawozami bo popalisz je i tyle tego będzie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki co do błedów to powiedz mi proszę... jak mam krzak automat który ma rosnąć 60 dni a jest przez tydzień pochmurno to co wtedy... może urosnąć ale będzie to trwało dłużej czy po prostu urośnie że tak powiem o tydzień mniensza i mniej plonu. Jeżeli możesz to wytłumacz mi to dokładnie lub podaj jakiś link lub film bo nie mogę nic w tym temacie znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...