Skocz do zawartości
MłodyGrover

Przekrzywiona konopia?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hubert2020 napisał:

@MłodyGrover co to za ziemia ? Jakie masz światło ?

@hubert2020 Słoneczne naturalne... idzie na autdoor ale na razie się rozwija. Jest jakaś możliwość poprawienia tego?  dodałem dwa zdjęcia przez pomyłke .... ta druga dziewczynka rozwija się na spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fr- fotorelacja

medium-podloze

Ja bym wrzucił sadzonki pod lampe narazie, chociaż mało wiem o outdorze. Daj jej czas ona dopiero wyszła z ziemi, badz spokojny i cierpliwy. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ciebie jak czesto bedziess wstawiał zdjecia. Jedno robia fotorelacje bo chca to uwiecznić drudzy bo chcą pomocy trzeci z innego powodu. Możesz wstawiac tak czesto jak widzisz roślinkę, w razie co ktoś cie naprowadzi czy podlac nawozem, czu dobrze się rozwija itd itp. 

Zaloz fotorelacje, masz kategorie na forum oddzielna na to i instrukcje, poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 no pod lampą byłby najlepiej ale ja też robię sadzonki i trzymam je w foliaku i zawsze luksus jest. Wiadome że na początku nieco się wyciągną ale później dochodzą do siebie.

 @MłodyGrover jak chcesz to możesz nawet i 2 razy dziennie, to już zależy od ciebie jak często chcesz robić aktualizacje. O glebę na spocie to mi chodziło że zostaje ta co jest czy wymieniasz na nową? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Co do ziemi to jest bardzo dużo pokrzyw więc myślę że 45% ziemi ze spota 45% ziemi kupnej i 10% skompresowanej ziemi z włóknami kokosa.

 

Jak myślisz? Czy 10 godzin słońca naturalnego dziennie jest wystarczająco na początku. Nie mam możliwości stworzenia growboxa. Może jakaś lampa pod wieczór ale tylko jedna. Powiedzmy że domownicy się nie domyślają i to dla tego tak a nie inaczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirecki napisał:

@MłodyGrover kokosu nie dawaj, jak chcesz jej dobrze zrobić to ewentualnie perlitu daj. No jest to trochę mała ilość światła ale jak mus to mus 

Teraz się już wyprostowały i poszły pół cm do góry.Są jakieś latarki które by suę nadały do oświetlenia? To co ja mam nie jest duże... 3 lowraydery #2.... jakaś latarka zwykła do oświetlenia domu ale która jest git... to i tak na jakieś 20 dni potem leci autdoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki @mirecki @mirecki czemu glaeba słaba? To jest kwiatowa z dobrym ph jakieś 6,5. Zobacz jak ładnie dziewczynki wyrosły...8 godzin jedynie od poprzedniego zdjęcia... córeczki tatusia hahaha PS może na zdjęciu tak nie widać ale piwiększyłt się szczególnie liście

16833152129321989343299.jpg

Edytowane przez MłodyGrover
Zapomniałem czegoś dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MłodyGrover perlitu tam trzeba żeby napowietrzał glebę, ja teraz kupiłem cały worek perlitu i gdzieś na dniach zaaplikuje go, postaram się też głębiej przekopać żeby to było na zicher gotowe. Tylko nie dawaj tego kokosa bo później z nawozami przepadniesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...