Skocz do zawartości
Stary1231

Fotorelacja outdoor 37x noname

Rekomendowane odpowiedzi

24 czerwca spot wygląda tak :

ostatnio było sporo deszczu mam nadzieję że z tych auto karły nie wyjdą .

pasiony ładnie idą bez zastrzeżeń.

Dla nasion z palenia zrobiłem trening lst, wyrwałem jednego faceta i trzy jakieś na prawdę małe krzaki ze środka i tak nie miały słońca.

w tym tygodniu leci ostatni rzut parę automatów i dwa lub trzy sezony coś tam musi mi wyrosnąć.

IMG_20230624_165656.jpg

IMG_20230624_165640.jpg

IMG_20230624_165633.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legancko. Obserwuje z uważnością bo sam mam 3 nołnejmy, ciekawi mnie ile Panienek u Ciebie wyskoczy. Szanuję i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysadziłem dziś na spota dwa automaty i trzy sezony w tym dwa sezony wyszły jakieś upo liście całe powykręcane.

Zrobiłem płotek na szkodniki bo mi jakiś zająć na spota zawędrował i listki podgryzał 😁.

Zapomniał bym dodać że jeden pasion od znajomego został połamany przez nie uwagę mojego skutego współpracownika lecz łodyga nie miała otwartego złamania więc zrobiłem lst koło 16 lipca będę teraz dopiero na spocie więc będę pokazywał rezultaty.

IMG_20230627_145050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mojego znajomego udało się pójść na spota beze mnie sytuacja wygląda tak że zapomniał podlać krzaki xd

I dwa małe zostały ojebane przez coś?

Pasion który został złamany żyje i wygląda spoko.

A no i oczywiście nasiona z palenia też mają się zajebiście na razie bez facetów.

IMG_20230705_133313_859.jpg

IMG_20230705_133313_659.jpg

IMG_20230705_133313_704.jpg

IMG_20230705_133314_199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka byłem na spocie automaty ładnie kwitną sarna ojebała kolejnego krzaka 😁 wszystko prezentuje się tak .

Screenshot_20230715-151706.jpg

Screenshot_20230715-151702.jpg

Screenshot_20230715-151657.jpg

Screenshot_20230715-151653.jpg

Screenshot_20230715-151643.jpg

Screenshot_20230715-151648.jpg

Edytowane przez Stary1231
Dodałem jedno zdjęcie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotopułapke na spocie i nie miałem zasłoniętej twarzy pod wpływem adrenaliny wskoczyłem na czubek drzewa chcąc ją zdjąć ale się nie udało była przyczepiona i jestem pewien że zostałem nagrany miał ktoś podobną sytuację i wie co robić w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 Warto mieć maseczkę covidowa ze sobą czapkę i okulary😉Dla leniwych kominiarkę, jak na spota się idzie😉 Ja bym już tam nie poszedł więcej.  Jedynie po zbiory na szybko z obstawą na czatach🫡

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 7/5/2023 at 1:47 PM, Stary1231 said:

Dla mojego znajomego udało się pójść na spota beze mnie sytuacja wygląda tak że zapomniał podlać krzaki xd

I dwa małe zostały ojebane przez coś?

 

 

 

 

 

Nie rozumiem podlaskiej gwary ale wyslales obca osobe na swojego spota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 bylo ja trzeba za wszelka cene sciagnac !! kamieniem patykiem !! dales ciala , lepiej tam wracaj albo wyslij kogos z zaslonieta twarza , najlepiej dzieciaka ponizej 13 roku , w ciuchach starych, butach starych , zeby potem od razu wszystko spalic , powodzenia !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy mogloby nie wystarczyc sciagnac. Moze przesylac dane do chmury jezeli dibra fotopulapka. Pytanie, czy lesnicy,policja...może gdzieś niedaleko jakiś skład drewna jest w lesie?Czy ta Pułapka była centralnie na spota ?

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wystarczy karta sim. 

@Stary1231 ja bym nie radził się już tam pokazywać, chyba że lubisz ryzyko, to na ścinke można jechać. Ale zapewne ktoś może Cie obserwować, być może wcześniej już ktoś tam Cie widział.

@dziurawy za niecałe 4stowki już kupi taka 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 pewnie ,ze kupisz nawet i za 50 zl ale czy to byl dzik czy czlowiek bedziesz zgadywal o twarzy nie wspomne , wiem bo sie orientowalem i lepsza taka fotokomorke z gps z internetem i full hd kosztuje 2 tys 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Hawudepiasz napisał:

Nie rozumiem podlaskiej gwary ale wyslales obca osobe na swojego spota?

Nieee projekt tego spota miałem ze swoim znajomym 

Sytuacja wygląda tak że wczoraj po powrocie do domu przebrałem się w ubrania do wyjebania kominiarkę wziąłem ze sobą nożyce do metalu i pojechałem na spota udało mi się zdjąć fotopułapke wyjąłem kartę SIM fotopułapka została doszczętnie zniszczona i się jej pozbyłem na karcie SIM znalazłem 100 zdjęć w tym trzy ze mną z dnia wczorajszego 

Już ciul w te sezony ale po automaty wrócił bym za miesiąc bo aż mi ich szkoda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 uważaj bo jak psy to będą teraz pilnować, jak leśnictwo to zaraz drugą gdzieś powieszą, a kto wie, czy nie było 2

Rozglądałeś się za drugą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230725_132741.jpg

IMG_20230725_132738.jpg

IMG_20230725_132734.jpg

Automatom zostało do ścinki koło 30 dni tak żeby w ogóle z nich coś wyszło, z sezonów było by trochę też tego palenia ale no niestety 

@Glut78 szukałem drugiej ale no nie widziałem nie mogłem znaleźć mam nadzieję że była tylko jedna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...