Skocz do zawartości
Stary1231

Fotorelacja outdoor 37x noname

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym roku outdoor bez dużych inwestycji. 37x noname nasiona z różnego rodzaju palenia, na prawdę nie mam pojęcia co z tego będzie będzie to dla mnie jeden wielki eksperyment 😁. Za mniej więcej tydzień wstawię już zdjęcie ze spota trochę wcześnie ale powinny dać radę. Wiedząc że to nasiona z palenia nie będę im dawać nie wiadomo jakichkolwiek warunków planuje pod każdego krzaka dać 10L ziemi ogrodowej .

IMG_20230425_130948~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topsze xd

a skoro nie wiesz co to jest to zmieszaj te 10 l ze spotowa bo moze być auto ale i  może być sezon ktory potrzebuje więcej ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mirecki napisał:

@Stary1231 a sadziłeś już kiedyś? 😎

Tak , już koło 4 lat w to się bawię na tym forum też jestem długo ale to moje nowe konto , lecz przy takiej ilości kwiatów liczę też na pomoc i opinię ludzi z forum. Mam nadzieję że ten temat będzie miał zainteresowanie mniej więcej wtorek lub środa robię aktualizacje już ze spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki coś o tym wiem😉ps wiem że powinienem pomalować lub zasłonić czymś te butelki ale mi się nie chce bo i tak tylko 20 dni w boxie im zostało😁

20230501_151119.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak aktualizacja miało być wcześniej ale nie miałem ostatnio czasu .

Przechodząc do sedna nie chciało mi się z nimi pierdolić na spocie więc zrobiłem jedną wielką wspólną mogiłę hah , 35 nasion z palenia w 400L ziemi ogrodowej . Będzie gęsto ale może coś tam z tego będzie mam nadzieję 😅.

Postaram się jeszcze za niedługo wysadzić na spota koło 5/10 automatów w dołkach po 20L no i to tyle na ten moment.

IMG_20230511_183653.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę że będzie i śmiało to pociągniesz za sobą, robi się co raz cieplej, bardzo kreatywnie powodzenia. ✌️

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawudepiasz napisał:

powodzenia w szukaniu jajek roslin w takim lesie :502:

Kwiatki pod stałą obserwacją żadne jajca się nie uchowają hah

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na spocie zobaczyć jak wyglądają krzaki po deszczach, prezentują się tak .

IMG_20230522_173059.jpg

Dodam jeszcze że dziś zaczynam kiełkować automaty takie jak :

1. Gorilla cookies - Fast Buds

2. Diamond Amnesia XXL trzy nasiona - Black Diamonds seeds

3. Banana Purple punch - Fast Buds

4. Santa Marta haze trzy nasiona - Seed Stockers

liczę na dobry plon 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...