Skocz do zawartości
enox

gorilla glue auto+girl scout cookies auto|Mars hydro600

Rekomendowane odpowiedzi

@enox musiałbyś dokładniej pokazać miejsca albo zaznaczyć gdzie widzisz herme, z prawej strony niby coś widać zaokrąglonego zielonego, ale to kształt kielichów, więc żeńskie. Ale z bliska na pewno łatwiej by było ocenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox ja tez tak miałem takie długie wszytko jest ok nie stresuj się karm je dobrze i będzie ok 🙂  @Bob drzewny  tak to są raczej zalazki kielichów ale można zawsze obserwować oglądać rosliny to im nie zaszkodzi alw bez zbędnego stresu 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automata nie możma przycinać co nie? Chyba nastepne nasionka to beda fotoperoidy tylko mam szybkie pytanie ile zajmuje wyrosnięcie od nasionka do zbioru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, enox napisał:

Automata nie możma przycinać co nie?

zależy co chcesz robić

49 minut temu, enox napisał:

hyba nastepne nasionka to beda fotoperoidy tylko mam szybkie pytanie ile zajmuje wyrosnięcie od nasionka do zbioru?

średnio 10-12 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, enox napisał:

Automata nie możma przycinać co nie? Chyba nastepne nasionka to beda fotoperoidy tylko mam szybkie pytanie ile zajmuje wyrosnięcie od nasionka do zbioru?

No nie zaleca się, w szczególności w fazie wega i na początku kwitnienia. Wydaje mi się, że roślinka jest wtedy bardziej podatna na stres, a szkoda stopować automat.
Osobiście w zeszłym roku miałem 3 w 60x60 i nie ukrywam że gęsto tam było i pozwoliłem sobie wyciąć kilka wiatraków, ale to było jakoś przy 4/5 tyg kwitnienia, jak topki już były jakoś związane. I nie zauważyłem żadnych problemów z tym związanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi To kolejne pytanie: Jaki jest sens brać automat?
Automat: Nie możesz zrobić toppingu, ani przyciąć wiatraków, no i generuje mniej gram.
Fotoperoid: Możesz trzymać na wegu ile chcesz, przycinać co nie potrzebne zeby  nie było syfu, stosować treningi generujace stres, i finalnie masz wiecej gram z rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, enox napisał:

Automat: Nie możesz zrobić toppingu, ani przyciąć wiatraków, no i generuje mniej gram.

można jak masz automata z odpowiednią genetyką nieco dłuższą wegetacją

automaty są dobre na oucie bo masz pewność że ci dojdą jeśli posadzisz w odpowiedniej porze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było update'u, wszystko idzie chyba dobrze tylko że zaczerwienienia na lodygach liści nie znikają :/ między roslinkami jest tydzień różnicy i aktualnie to wyglądają dziewczyny tak. Ta większą to GSC a mniejsza to GG. Z tego co pamiętam odpowiednio Gość 40 dzień, a GG 32 dzień.

IMG_20230603_222948.jpg

IMG_20230603_222959.jpg

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSC zrzuciła liście, a GG podrosła trochę. To tyle jeżeli chodzi o update. Wydaje mi się to normalne że pod koniec roślina zrzuca liście, no chyba że się mylę to mnie poprawcie :d

IMG_20230608_142055.jpg

IMG_20230608_142049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens  to powyginanie to moja sprawka, za pomocą sznureczków robię nieudolny lst. Dzisiaj zerkam do roślinek a tu taka niespodzianka. Wydaje mi się że azotu jednak jest mało, patrząc jeszcze na zaczerwienienie łodygi. Z produktów biobizz to chyba muszę więcej biogrow lać?

IMG_20230612_060420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...