Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun Zaadoptować, jakąś szafkę w domu, by odpadły koszty zakupu namiotu. Do tego wentylatory z komputera, jako oświetlenie żarówki led, filtr węglowy wykonać samemu z filtrów do okapu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bardziej myślałem zeby zrobić stelaż z rurek tak jak w normalnym growboxie i owinąć to folią mylar. Jestem ciekawy jak ze szczelnością, chce to trzymać dyskretnie w szafie zeby nie było nic czuć. A co do żarówki to masz może jakieś propozycje? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun  By nie było nic czuć to musisz mieć wszystko szczelne na poziomie lodówki, a powietrze musi być wyprowadzane do filtra węglowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun Można kupić namiot, ja zaadoptowałem do tego szafkę, jaką uszczelniłem sylikonem, założyłem uszczelki na drzwi i obkleiłem od środka folią mylar diamond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przyoszczędzić to te betonowe latarnie mają HPS 400W, starter do żarówki jest na dole za tymi metalowymi drzwiczkami, tylko wykręć najpierw bezpiecznik żeby Cię nie zabiło😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun  Najtańsza opcja na tą powierzchnie (50x50) , czyli 0,25 m2, to hps 150 W + tani odbłyśnik i zasilacz, ale koszt wyjdzie jakieś 300-350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun  To koszty znacznie większe, panel led sensowny led na tą powierzchnie zaczyna się od 650-700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@DzikiKrzun Nie klikam w obce linki, jak chodzi o lampę hps to patrz , by pisało dual, bo jak nie pisze dual to nadaje się albo na wega albo na kwitnienie, jak pisze dual to znaczy, że jest i na wega i na kwitnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...