Skocz do zawartości
blady1504

Prosze o pomoc to moja druga uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

@blady1504 ta roślina ma niedobory musisz ja dokarmić 

Azotu i Potasu jej brakuje wiec trzeba jej dostarczyć możesz usunąć liście u spodu te które są już zniszczone przez życie ale nie dużo ich urywaj 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow coś zaczyna je boleć🙂 ta jedna popalona przez niedobór cal i mag  widać ze dalej coś bierze.  Druga natomiast znowu zrobiła się blada zrobiła jak ściana. Mogla sie zablokować przez cal&mag? Następne podlanie leci duża dawka cal&mag i jeszcze większa zestawu od bio bizza.

6EBF20FC-8D55-4AA5-9526-6D6BAF2ED4B2.jpeg

DCAF4444-D815-4C9F-BE14-8D7091BD290F.jpeg

DA5345F6-885E-4F36-B768-32BBE01924E4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blady1504 pH najczęściej blokuje, calmag w tym momencie nie powinien Ci nic a nic zablokować, szczególnie że lałeś mocno oczyszczoną wodę. Może też jej brakować solidnie PK. Te zawijasy na najbardziej porażonych liściach też mogą coś wskazywać, ale w niedoborach jestem za słaby:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostaly na 3,5l wody RO 

cal&mag 7,5ml, grow 12ml, bloom 7,5ml, heaven 6ml, boost 7ml ph 6,5 2950ppm

runoff wylecial 6.1ph i 2800ppm

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik tak wlasnie wczoraj juz cala byla opadnieta roslnika. A na dole w donicach mam kermazyt wysypany takze na pewno drenaz jest odpowiedni woda tez ladnie schodzi jak podlewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 11litrow ziemia niestety z ogrodniczego uniwersalna 5,5-6,5 ph . Nastepnym razem czyli za miesiac lece juz na terra professional i mineralne nawozy te organiczne to pies je*ał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, blady1504 napisał:

@hubert2020 11litrow ziemia niestety z ogrodniczego uniwersalna 5,5-6,5 ph . Nastepnym razem czyli za miesiac lece juz na terra professional i mineralne nawozy te organiczne to pies je*ał

ja kiedyś z kolegą mieliśmy uprawę w koko i autopotach i 2 dziewczyny chcieliśmy organic zrobić w ziemi, to różnica była kolosalna, niby bez większych problemów, ale połowa plonu i w drugiej połowie już żółkły liśnie jakby do końca dochodziły. 

Jedyne co, to z mineralnymi trzeba bardziej uważać, żeby nie spalić roślin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 tydzień życia dziewczyn/6 tydzień kwitnienia

Tak to jakoś wyglada na dzisiaj zdjęcia tej nie spalonej niedoborem. Ona to mutant pełno liści i jakby stanęła.

C19D978C-C1C6-4AE3-A4B7-B7AB962214A3.jpeg

FC8659E1-D60F-4870-9022-F284AA6A2869.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...