Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Udyr napisał:

@WBB nie zwiędło, więc żyje.

Ale jakim cudem to żyje... może powolna śmierć 🙂

Jeden wiatrakowy zaraz nad złamaniem uschnął i już go wyciąłem.

 

A złamanie powstało przy wciskaniu tego skobla z drutu w ziemię. Nie lubię tych skobli i przy 5L donicach wiązałem do brzegu donicy, teraz przy 10L jest trudniej i wspomagam się skoblami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Udyr napisał:

@WBB ten okrągły jest nad samą glebą to nie dziwne że wyłapuje takie wartości, przecież tam cały czas paruje coś z doniczki.

Jest tak jak mówisz.... ale do fotki postawiłem je na 5 minut przy sobie na tym suchym styropianie..... jeszcze raz je porównam stawiając je na trochę dłużej obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, WBB napisał:

Jest tak jak mówisz.... ale do fotki postawiłem je na 5 minut przy sobie na tym suchym styropianie..... jeszcze raz je porównam stawiając je na trochę dłużej obok siebie.

tak mi sie ulozylo ze mam az trzy zegarki po 2 tygodniach obczailem ze roznica moze jest 5 -8% i jeden od drugiego szybciej reaguje, ale jak nic sie nie zmienia w boxie przez 20 40 min to praktycznie sa na tym samym poziomie wszystkie 3 elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lady Green napisał:

Jak chcesz moge Ci wkleić zdjęcie "blizny" u mojej rośliny.

Wydaje mi się, że ja już widziałem tą fotkę z blizną 😉

 

To i tak zdechnie ale nawet nie wiem co z tym robić bo LST już raczej odpada. Może jakiś inny trening albo zostawić bez treningu ale wtedy może mi się to usmażyć. Może @Zielone krainyy inny trening podpowiedział...

IMG20230419182808.thumb.jpg.867f1d80121ab435658c499b9948a662.jpg

IMG20230419182816.thumb.jpg.ffba20d49f0181279c26536121144b25.jpg

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pan napisał:

fimuj

To coś takiego mam własnie na myśli..... ale nie wiem jak się do tego zabrać. Nie znam się, zarobiony jestem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  to raczej nie u mnie bo ja pokazywałam tylko złamanie. 

Twoja roślina, Twoja decyzja. 

Ja bym dalej robiła lst, zdejmij też już tą czerwoną izolacje bo ona nic nie pomogła i juz nie pomoże, a dostep powietrza przyspiesza gojenie. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lady Green napisał:

to raczej nie u mnie bo ja pokazywałam tylko złamanie. 

To pokaż tą Twoją szparkę... i jak się to zabliźniło 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

@Tester chyba ktos tu się znowu rozpędził. 

Że ja?

Chodziło mi o tą wyrwę na łodydze... szparę, przerwę, ubytek, bliznę...

Jeśli o mnie chodzi to najmocniej przepraszam... już to się nigdy więcej nie powtórzy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze liczę to mam już 34 dzień wega i chciałem wczoraj fotki porobić. Ale, że było po buchu to przypomniało mi się przy ostatniej sztuce, że fotki miały być 🙂

Więc fotka tylko jednej, tej największej. @Zielone krainycoś mi pisał, że oprócz LST jeszcze lillipoping by zrobił. Ale nie wiem jak i czy wogóle to tam da radę i czas jeszcze zrobić... Nie myślałem, że aż tyle tam tego zielska będzie..

IMG20230424193158.thumb.jpg.f94752bb19bd61846ef289856621d93d.jpg

IMG20230424194434.thumb.jpg.c9a0b1cc293535771a7f095209bd6afd.jpg

 

Ja się ni znam ale wygląda mi ona na zdrową. Nigdy tak czystej zieleni nie miałem jeszcze.

Leję im od 3 podlań 1ml/1L biogrow, 2ml/1L bioheaven i 0,8ml/1L calmag.

 

ps. tych dwóch automatów mogłem jednak nie ładować bo tymi trzema bym miejsce chyba zapełnił. Teraz będzie tu ścisk.... No ale martwiłem się o ilość 🙂

A swoją drogą za 2 tygodnie braknie mi jarania. A od brata będę musiał odkupić swoje no bo mi przecież nie da kutas jeden 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...