Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Noob napisał:

Te automaty to jakieś takie nie za mleczne czy mi się wydaje?

Ale o trichomach mówisz?

Mi już podczas robienia fotek przebłyskiwały bursztyny albo mi w oczach błyskało po samplach 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o trichomach. Na zdjęciach wyglądają na przezroczyste ale może zdjęcia nie oddają rzeczywiście wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Noob napisał:

Tak o trichomach. Na zdjęciach wyglądają na przezroczyste ale może zdjęcia nie oddają rzeczywiście wszystkiego.

No przezroczystych też tam jeszcze trochę jest. Ale 2-3 tygodnie i kosić by trzeba.

Sie zastanawiam czy konczoncy mi się BloombasticPK14/15 nie zastąpić czymś jak niżej.... pisze, że jakiś booster to przy okazji jest.

Screenshot_2023-06-26-21-07-46-86.thumb.jpg.46dd29e0e9aa66cfa11fce13a1cfe3a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Bob drzewny napisał:

Według mnie tej 1 nie powinieneś jeszcze głodzić, jej brakuje PK i to zdecydowanie

Hmmm... ostrożny jestem bo ostatnia uprawa nie wiem czy trochę nie przesadziłem z nawozami 🙂

No to załaduje następne dawki z nawozami i to PK jakieś muszę dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w ile bursztynu celujesz, ale lepiej jednak za późno odstawić jedzenie niż za wcześnie, bo późne kwitnienie jednak dość kluczowe. W razie czego powiesisz roślinę na dłużej z wyższą wilgocią po ścince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37/14/43

Kurde, albo mi się wydaje albo przestały rosnąć.... 🙂

Za małe topy.

PXL_20230629_201018202.thumb.jpg.0488d6ebc8da22e47b498183f30acd5a.jpg

2 dni temu dostały porządnie nawozów, jutro tak samo pójdzie wszystko co jest z nawozów.

Na tych fotkach one się wydają wielkie, ale jak tu na nie patrzę to jakieś bidulki widzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jeszcze mają czas, niech nie zrobią się żółte zbyt szybko, bo nie będzie skąd brać cukrów do puchnięcia topów :classic_biggrin: Ale to kwitnienie to dalej jest dla mnie trochę niewiadomą, ciężko ocenić czasem czego tak naprawdę brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB przytrzymaj je tak z 9 tyg na flo i jakieś 1-1.5tyg przed ścinka walnij już sama wodę będziesz pan zadowolony 🤪 ładnie wyglądają pew godzin na trymowaniu spędzisz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bob drzewny napisał:

niech nie zrobią się żółte zbyt szybko, bo nie będzie skąd brać cukrów do puchnięcia topów

Trochę ostrożny jestem bo ostatni grow nie wiem czy nie przesadziłem z nawozami. Ale chyba nic im się złego nie dzieje jak ładuje częściej.

2 godziny temu, Katastrofedens napisał:

przytrzymaj je tak z 9 tyg na flo

Co, ile? 🙂 One już maja 100 dni.... wyjdzie grow na pół roku. Za długo. Rachunek za prąd przyszedł, baba szaleje... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Katastrofedens napisał:

trzeba było zrobić krótszego Wega

No teraz już wiem... to moje pierwsze sezony i chciałem ładnego wega przygotować 🙂

Ale ponad 100 dni flo? Ja jebie.... o miesiąc się przeliczyłem

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Katastrofedens napisał:

@WBB jak ponad 100dni flo? Jak ty to liczysz wytłumacz mi 🙄😅

37 weg/14 indukcja/43 flo. Suma 94 dni. U udyra taki zapis podpatrzyłem i taki mi się podoba.

21 marca wrzuciłem je do easy pługów 🙂

33 minuty temu, Bob drzewny napisał:

@WBB  powiedz żonie ile kosztuje na ulicy tyle cuda to zmieni zdanie :classic_biggrin:

Coś tam pieprzyła już, ile to musi być warte jak tyle prądu tam idzie... Mówi, że policja przyjedzie bo zużycie tak wzrosło.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jeszcze tego nie analizowałem... bo mi się odechciało 🙂

To już drugi jest rachunek. 1000 i 1200pln. Ale nie wiem co tu jest jeszcze pod ten licznik podłączone. Ale raczej niewiele więcej niż box 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB pięknie wyglądają uwielbiam schludność  w boxie

moj box pobiera ok 80/90kw miesięcznie wiec psi grosz jak łącznie wyjdzie z 500 zł to będzie MAX 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, WBB napisał:

37 weg/14 indukcja/43 flo. Suma 94 dni. U udyra taki zapis podpatrzyłem i taki mi się podoba.

21 marca wrzuciłem je do easy pługów 🙂

Coś tam pieprzyła już, ile to musi być warte jak tyle prądu tam idzie... Mówi, że policja przyjedzie bo zużycie tak wzrosło.

No ok ale to liczysz całe grow a to chodzi o samo flo 9 tyg czyli 63 dni 🙂  czyli razem wyjdzie 37/14/+63 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...