Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, cejerowski21 napisał:

Diesel pachnie jak żygi

Ja poprzednią uprawę robiłem trochę eksperyment i waliłem nawozy BioBizza z nadwyżką i tak średnio ze smakiem, zamachem i mocą wyszło. W 3 ostatnich sztukach jebałem nawozu ostro, dostawały to samo co starsze siostry (od początku nawet z PK). Nad lampą miałem suszarnie więc lampy nie dało się już podnieść. Już jak rosły to wyglądały tragicznie, zapach gówna. Po wysuszeniu nic się nie zmieniło. Po zajaraniu oprócz smaku siana czuć dalej gówno. Coś tam smyra we łbie ale ten towar nie spełnia moich najmniejszych standardów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB może ja mam cos z węchem nie tak, przesadzać z nawozami mysle ze nie przesadzam, może to taka odmiana, zapach diesela. Ja tam czuje raz mielonkę, raz puszkę dla psa, a raz zygi, cos z nosem chyba nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cejerowski21 napisał:

@WBB może ja mam cos z węchem nie tak, przesadzać z nawozami mysle ze nie przesadzam, może to taka odmiana, zapach diesela. Ja tam czuje raz mielonkę, raz puszkę dla psa, a raz zygi, cos z nosem chyba nie tak

Dobry masz węch. Ja wiem o co chodzi... to jest jest zapach MJ tylko obrazowo "gówna" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię teraz 3 w życiu uprawę.... ale tym razem sezony. Jak na razie to dwie różne bajki w porównaniu do automatów. 3 sztukami mam cały box zajebany ostrą zielenią, nawozów niewiele do tej pory poszło. Wziąłem Indice co bym na koniec nie szukał mocy. Trochę mnie to zaskoczyło i mam mały problem z zapanowaniem nad nimi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@cejerowski21 ja po wakacjach będę robił SOG z 4 w swoim namiocie 35x35 🤣🤣🤣 już upatrzyłem sobie odmiany u 4f2b tylko jeszcze nie wiem co wybiorę finalnie. Ale myślę że 2 możesz spokojnie tylko po przekątnej i prowadź przeciwlegle. 5

Edytowane przez sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

29/57

7ml bloom 2ml pk 0,8calmah/1250ml/1000ml 

mamy problem…

roslinki sa chyba jajoglowe😐

Z czegos gakiego wyciagnalem jakby mini nasionko…. 

IMG_5132.jpeg

IMG_5133.jpeg

IMG_5144.jpeg

Tak to wyglada 

IMG_5141.jpeg

IMG_5138.jpeg

IMG_5140.jpeg

IMG_5137.jpeg

Czy to jajca?

IMG_5136.jpeg

IMG_5135.jpeg

 

IMG_5129.jpeg

Poucinałem dosłownie kilka takich, z jednego z nich wyszło jak pisalem wyzej dosłownie mini nasionko, to chlop? Co mam teraz zrobic?

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajca są w pełni okrągłe prawie zawsze, jak je lekko dotkniesz to powinny łatwo odpaść. Rzadko się zdarza żeby rosły pojedynczo, często są w skupiskach. Ale wolałbym żeby ktoś się wypowiedział, bo mało się orientuje w płci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30/58 

warunki to 22*/50% wilgotności 

IMG_5154.jpeg

IMG_5155.jpeg

IMG_5158.thumb.jpeg.f890f1aea7ac3c53c151a4df77ab3ee7.jpeg

IMG_5156.jpeg

Ciężko odsłonić każdy nawet mały szczyt, będzie sporo popcornu. Przy następnym  grow zrobie tak żeby wyszło kilka ale ogromnych kolb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy trzeba zrobic lizakowanie lolipopping albo jakos tak tk się nazywa, jest nawet instrukcja na forum. Tooy się robia wszedzie jak widac u mnie na przykadzie Runtza przedewszyskim, wszedzie gdzie dociera swiatlo i sa liście robi się top, ogolic łodygę ładnie i zostawić sma szczyt na gorze, nic z dołu nie będzie zabierało energi roślinie, wiec wszytsko będzie pakowane w szczyty na gorze, powstaną wielkie kolby, bo szczytów na dole nie będzie. Tak to rozumiem, ale zerknij jeszcze na forum zakładkę treningi tam gdzies będzie to lizakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32/60

Wyjadają sie po wczorajszym podlaniu? Mozliwe to?

 

IMG_5198.jpeg

IMG_5196.jpeg

IMG_5195.jpeg

IMG_5194.jpeg

IMG_5193.jpeg

Trichomy 

IMG_5186.jpeg

IMG_5183.jpeg

IMG_5185.jpeg

IMG_5184.jpeg

IMG_5180.jpeg

IMG_5182.jpeg

Te przysuszone wyciąłem

IMG_5187.jpeg

IMG_5188.jpeg

Te przysuszone liście wyciąłem no i cos tam próbowałem odsłonić mniejsze szczyty bo te u diesela maja wielkosc króliczego bobka 

Obniżyłem lampe o kilka cm, tak żeby „podsmażyć” te szczyty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@cejerowski21  Wyjadają się z pierwiastków, jeszcze nie są gotowe do kosy, bo nie brakuje przeźroczystych trichomów, więc trzymaj jeszcze. Podnieś dawkę bloom do 8 ml , a pk daj 3 ml i 1 ml calmag, gdy będziesz następnym razem podlewał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...