Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

27/55

temperatura przed podlaniem to ok 30*C..

Runtz i Diesel

 1250ml/1000ml

bio bloom 5ml

pk13/14 3ml

calmag 1ml

Diesel pachnie jak żygi

 

image.jpg

image.jpg

 

 

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale chyba ja zbyt dobrze karmisz. Raz że na jednej roślinie pali Ci liście, a na drugiej końcówki też już popalone. A może to zbyt wysoka temperatura?przy 30s to wilgotność pewnie powinna być na poziomie 60%. 

Są eksperci na grupie, może ktoś coś podpowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dawki nawozow podaje mi zielone krainy, za co jeszcze raz niezmiernie mu dziekuje jesli to czyta. Wilgotnosc w boxie to ok 40-55%, zapomniałem juz jaka była dzisiaj. Mogę zaczac pryskać ścianki woda, cos to podniesie do gory te wilgotnosc, na nawilżacz nie mam juz miejsca, za mały box. One sie tak wyjadają, nie sa popalone tylko wyjedzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomieszczenie ogrzewane, kupiłem takie wkłady do lodowki przenośnej, mrożę wrzucam  do boxa i cos tam zbija ta temperature ale nie jesyem w stanie wymieniac codziennie te wklady

@sopel od poczatku so konca biobizz

Edytowane przez cejerowski21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, cejerowski21 napisał:

Pomieszczenie ogrzewane, kupiłem takie wkłady do lodowki przenośnej, mrożę wrzucam i cos tam zbija ta temperature

@sopel od poczatku so konca biobizz

No ja też. Tam jest schemat dawkowania? I co? Zmieniałeś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście potężna ta temperatura, przy wysokim wysyceniu CO2 jeszcze by przeszła i przeważających genach indica. Nie idzie dorzucić więcej powietrza przez wloty od dołu? Albo obniżyć boxa w pomieszczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...