Skocz do zawartości
TrzeciBratLumiere

Jak spożyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nie mam niestety obecnie nic do palenia, ani możliwości ogarnięcia. Jako że ciężkie sytuacje wymagają kreatwnych rozwiązań, wpadłem na pomysł. Grinder mam cały od kiefu, ostatnio paliłem Amnesie, więc ten pył ma na pewno moc. Niestety, jest to najtańszy plastikowy egzemplarz, bez możliwości wyciągnięcia go spomiędzy zębów. Żeby to ogarnąć, wlałem olej, w którym fajnie się rozpuściła większość. Teraz mam kilka gramów oleju, w którym oceniam ilość THC na około 10-15 mg (50% thc w 0.05 grama). Do tego jeszcze trochę drobinek na dnie słoika, więc dysponuję ilością odpowiednią do edibla. Teraz pytanie, jak to najlepiej zdekarboksylować i spożyć? Dodam, że nie mam dostępu chwilowo piekarnika, więc ta metoda odpada. 

Mój pomysł jest taki, że wleję olej do wody, dzięki czemu będę miał bezpieczne 100 stopni - później całą mieszaninę po prostu wypiję. Z minusów, nie mam kompletnie pojęcia, czy THC nie przejdzie jakoś do wody i przez to się nie zdekarboskyluje właściwie? Może ktoś zna jakieś lepsze metody w mojej sytuacji?

 

 

edit: doedukowałem się, 100 stopni to minimalnie za mało na skuteczną dekarboksylację. Ja muszę wyciągnąć maksymalną moc, bo nie mam wystarczająco dużo towaru. Wrzucę na patelnię, 10 minut w temperaturze około 120-160 stopni (nie jestem w stanie określić temperatury niestety) powinno dać najlepsze rezultaty. Sugerowałem się tą tabelką:

main-qimg-62620c498e886ffae7ceefde8bf9b538-lq.jpg

Edytowane przez TrzeciBratLumiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Lipa raczej z zalaniem spirytusem, bo trzeba było by czekać, jak w przypadku green dragon, gdzie teoretycznie trzeba czekać 2 miechy, wypicie tego od razu nie przyniosłoby większych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...