Skocz do zawartości
Kubax1230

wykiełkowane nasiona konopi - jedna nie wyszła z ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

@Czujny87 jest technika "na wagę", weź na sucho zasyp te 11l i weź na rękę i zapamiętaj mniej więcej ten ciężar. Później w ten sposób będziesz wiedział czy jest wilgoć w glebie czy jej nie ma. Na początku lej dookoła roślinki aby korzenie poszukiwały wilgoci i się rozrastały. Na początku delikatnie podlewaj żeby bagna nie robić. 

W doniczkach musisz mieć dziury od dołu (nadmiar wody się wydostaje + dostęp powietrza) oraz żeby nie były przezroczyste - korzenie nie lubią światła. 

Albo na rękę, już dokładnie nazwy nie pamiętam ale mowa tu o skuteczności 😃 

Ile ml lać to Ci nie powiem, tu muszą dać znać o sobie indoorowcy. Ja jak robię to na outdoor to mam malutkie doniczki i leję na oko, mam już wyczutą miarę, też szybko ogarniesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kubax1230 a to jest automat bo jak nie to ten box jest za mały lampe jaka kupiłeś ? I foto relacje są w innym dziale 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kubax1230 patrzyłem w kalkulatorze lm to niby 8 tys lm ale teraz nie potrzeba bo to w późniejszym etapie  wyglada zdrowo dbaj o pH wody później nawozy trzeba delikatnie łac 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubax1230 zachęcam dodać w kategorii fotorelacje i opis w temacie jaka odmiana 

pozniej opisz jaki box jaka lampa jakie wentylatory jaki wiatrak jaka ziemia itp bo tak to ludzie Ci będą bardziej pomagali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubax1230 @hubert2020 a na moje oko to roślina idzie dobrze, jeśli lać nawozy to w dawce 1/4 ewentualnie 1/3 żeby nie popalić. Ogólnie poczekaj jeszcze chwileczkę nim złapie chociaż z 2/3 piętra. Musisz uważać z nawozami bo popalić na starcie to żadna sztuka a odratować później to marne szanse. Jak dla mnie to idzie w porządku i nic bym jej nie dawał. Ja ogólnie od startu daje hesi super vit i każdemu polecam witaminki dla kobitek, dobrze znoszą a nawet lubią to 😃 na starcie robię oprysk zamiast podlewania i na 1l daje ok 3 krople. W późniejszym etapie dochodzi dodatkowo B52. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...