Skocz do zawartości
Truman

Hydroponika - Critical x Ogre 2.0 Fast - 1.44m2 - 480W

Rekomendowane odpowiedzi

OWitam podglądaczy 🙄🤭

Jest to 7 dzień kwitnienia, po objawach niedoboru ślad zniknął. Bujnie rozwinęły się i przestały się wyciągać. 

Co zrobiłem przez ostatnie kilka dni. Zwiększone zostało pH, aby poprawić wchłanianie pierwiastków, które były odpowiedzialne za niedobory. Zwiększyłem także EC z 1.4 do 1.8 i zmniejszyłem natężenie o 5% na każdym panelu, aby do końca kwitnienia i w farcie 

Pozdrawiam hydro maniak 💦

IMG-828900af6ffaf422c057410ff58e22b6-V.thumb.jpg.181b0a174f482421d2c3538189c42ab5.jpg

A tu extra foto z innego projektu, jaram się tym krzakiem bardzo. Za tydzien zrobię jej konkretnego fryzjera. 

IMG-7ae4e65cec4d92252114f28fa82e6e81-V.thumb.jpg.29266fd9a4e7773acb45439c67ed6968.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens

5k, kontrola pH, kontrola EC, kontrola klimatu, kontrola nawadniania, zapisy grafik itd. Zwróciło mi się po 1 uprawie 🤣

Na dobrą sprawę, podłączam system pod bieżącą wodę z zaworem pływakowy, wsadzam automaty i nawet nie muszę tam przez miesiąc być. Wszystko robię z poziomu aplikacji w telefonie. Jedyne co to kontroler do baniaków po 5L z nawozami i regulatorami wody i heeejaaa

Edytowane przez Truman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadzam pestkę do ziemi i samo się robi bez kontrolera. Jedynie wodą podlewam bo lubię sobię konefka posikac 🙂

Jak masz np. za niskie pH to samo się ureguluję..? Za pomocą elektroniki ?

Z tego co napisałeś.. to dużo miejsca to wszystko zapewne zajmuję. 

Nie każdy ma np.  kwadrat typowo dla hobby by jego część zagospodarować pod grow. Większość z nas musi żyć ze swoim mandżurem co komplikuje trochę sprawę. Nie jest łatwo żyć w tym samym lokum co rosną dziewczyny.. a jeżeli do tego masz jeszcze rodzinę.. to już w ogóle poziom HARD się zaczyna. 

Chyba że się ma dom.. najlepiej z piwnicą.. wtedy to co innego 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

Tak, ma slot na ph+ i ph-. Dlatego jadę metoda Lucasa tzw. "Lucas formula". Dwuskładnikowa baza nawozów + suplementacja w postaci oprysku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

Nidopro wpisz sobie w neta albo na YouTube. To jest chuj co tu u mnie się kręci. Popatrz sobie na high pressure aeroponics systems. 🤯😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powołania jestem bardziej tradycjonalistą i bardziej kręcą mnie organiczne uprawy. 

Chciałbym kiedyś spróbować uprawy hybrydowej łącząc ziemię i hydro 🙂 wiec będę zaglądał i podpytywał czasami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...