Skocz do zawartości
MłodyGrover

Co to faza kwitnienia i wege

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam automatów od ziarna do plonu w max 9 tygodni (Przy okazji serdecznie proszę o podanie jakiś nazw nasion)

Podczas szukania mam wiele wątpliwości (Jestem nowym kolekcjonerem). ok. szukałem najszybszych automatów  i najszybszym jest Early skunk 2.0

Podaje dane kolekcjonerskie

Rodzaj zakwitania: Fotoperiod
Rodzaj odmiany: Feminizowane
Płeć: Feminizowane
Indica/Sativa: 65/35 %
Kwitnienie: 6-7 tygodni

 

I Teraz mam pytanie czy mając 9 tygodni wyrobie się z tym nasionem? I druga rzecz jak mogę wiedzieć ile rośnie dana dziewczynka. czasami pisze od ziarna do plonu 8 tygodni a czasami czas kwitnienia 8 tygodni i nie wiem o co z tym chodzi... jak już pisałem wcześniej serdecznie proszę o podanie mi nasion do maks 30 zł rosnących od ziarna do plonu w max 9 tygodni

 

Rozpisałem się trochę ale potrzebuje tych informacji bo coraz bliżej sezon kolekcjonerski i wszystko wykupią mi 🙂

 

@mirecki@Zielone. Krainy@Zielone krainy@zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MłodyGrover  Czas od pestki do plonu to czas uprawy całościowy, a czas kwitnienia nie wlicza czasu wega, weg to faza wzrostu rośliny. Weg automatu trwa około 30 dni + kwitnienie. 60 Day Grapefruit Auto - 8 tygodni od pestki do plonu. Pineapple Express  Auto 8-9 tygodni od pestki do plonów.  + Speed Auto - 7 tygodni od pestki do plonu. Auto Zkittlez ADVANCED SEEDS - 8 tygodni od pestki do plonu. Pamiętaj tylko, że producent podaje dany czas od pestki do zbiorów, ale w założeniu, że roślina rośnie w idealnych warunkach, jak warunki nie będą odpowiednie to wszystko może się znacząco opóźnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Serdecznie dziękuje za pomoc. Wiele mi wyjaśniłeś/aś. Sam chce kolekcjonować ale ze względu na wiele czynników mam ograniczony czas a indoor nie wchodzi w role. Co do nasion jaką stronie mi pan poleca bo np. Auto Pineapple Express w jednym sklepie kosztuje ok 150 zł a innym 16 zł (mam nadzieje że jest to ten sam gatunek bo mam maks 9 tygodni). Szukam też takiej strony gdzie nikt nie odkryje mojego zamówienia i mi nie wejdzie do domu aby mi ukraść nasiona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MłodyGrover  Nie ma sprawy, ja niczego nie zamawiam z netu zawsze osobiście idę po pestki i płacę gotówką, nigdy niczego nie zamawiam i nie płacę kartą, blikiem niczym, co zostawia ślad dokonanej transakcji i to samo tobie polecam, przejdź się gdzieś, gdzie masz najbliżej siebie seedbank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Czy matrix patrzy na to co wpisuje w komputerze i może mnie podejrzewać o coś? Boję się że mnie zatrzymają za nic. Przecież zbierania nasion jest legalne. Dlatego też się uczę jak hodować na lepszy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MłodyGrover  Nasiona są legalne, ale służby nie są na tyle tępe, by wierzyć w to, że je kupujesz, by włożyć do klasera, wiedzą, że kupujesz aby zasadzić, wszystkich nie złapią, ale kto im się napatoczy , bo właściwie się nie zabezpieczy ten im polepszy statystyki wykrywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Tak się zdarza, ale w przypadku jak koleżka nic nielegalnego nie ma przy sobie, a ma tylko pestki to nic mu nie zrobią.  Inna sprawa jest, jak ktoś zamówi pestki posadzi i będzie uprawiał, a ci wpadną mu na kontrolę na zaawansowanym kwitnieniu, lub jak będzie suszył, wtedy ma wtopę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Wtopy nikomu nie polecam, bo to oznacza najprawdopodobniej odsiadkę. Zmarnowany czas i popalone mosty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...