Skocz do zawartości
enox

Jak mi idzie?

Rekomendowane odpowiedzi

@enox nawozów nie lejesz pod koniec, dajesz roślinie powyciągać wszystko z liści i tyle. Nawozy będą Ci zaburzać smak, wiele osób stosuje flusha nawet czyli wypłukanie dosłownie całych korzeni, żeby pozbyć się nawozów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny i teraz pytanie do Ciebie bo oglądasz filmy z Tym dr co jest jeden z najlepszych doktorów nie pamietam jak on się nazywa ale kojarze ze chyba na B i on twierdzi ze trzymanie po ścince 48h w ciemności to bzdura totalna grawerów i ze efekty są jedynie psychologiczne nic więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 taaak dr Bruce Bugbee z ekipą badali to na dużej próbce badawczej i nie było żadnych profitów z takiej zagrywki, jedyne co to pod lampami, które miały duży stosunek UV w 2 roślinach zaczęły pojawiać się szkodniki (pod lampami bez wysokiej zawartości UV tego nie zauważyli). Tylko co ważne oni badają tylko rośliny z niską zawartością THC, tych z wysoką nie mogą niestety studiować, ale dla samej rośliny wydaje się to być obojętne czy jest dużo THC czy dużo CBD czy innych kanabinoidów, bo one są tworzone z tego samego prekursora, którego nazwy nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny bo ten mit tutaj krąży żeby dawać do ciemnego a ludzie go wypierają mówią żeby lepiej zrobić ze roślina ostatniego dnia ma światło na 12 po czy 12 w ciemności od razu ścinka i suszenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 hmmm powiem Ci że nie pamiętam, czy było dokładnie podawane jakie światło najlepiej na koniec. Wydaje mi się że było żeby zostawić takie jakie było na kwitnieniu, ale ciemnia to mit, który prawie na pewno jest fałszywy

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  Możesz lać nawozy do końca, a potem zrobić wc- water curring, ale jak nie chcesz ich czyścić w wodzie, to daj im minimum tydzień na czystej wodzie, ja dodaje do wody miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i spaliłem sampla w środę i było spoko. Ścinka w poniedziałek, później WC przez tydzień suszenie i słoiczki... @Zielone krainy dobry plan? Wrzucę jeszcze zdj ile tego wyszło itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  Możesz tak zrobić, jak cię czas z kosą goni, po Wc stracisz jakieś 10 % plonu, ale za to zyskasz na mocy i temat wyczyścisz z nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zrobiłem jedno tylko. Podzieliłem to na dwa duże słoje zapałem odstaną woda i włożyłem do szafy

IMG_20230410_125637.jpg

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...