Skocz do zawartości
enox

Jak mi idzie?

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy to pytanie dodatkowe jeżeli chodzi o efekty palenia. Bardziej to zależy od tego czy jest sativa/indica czy od tego w którym momencie zbierzesz plon? Na przykład sativa zebrana na bursztynie, niby sativa powinna pobudzac, znów bursztyn powinien posadzić cię na kanapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox Sativa nigdy nie będzie miała efektu kanapowca, na kanapowca nadaje się tylko indica, nawet jak sativę dasz na bursztyn to nie zmieni to jej profilu na kanapowy, dlatego sativę najlepiej ścinać na pełnym mleku, a indice, jak ktoś chce efektu kanapowego to na mleku z dodatkiem bursztynu 30 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli w moim przypadku ściąć na mleku? Gorilla glue automat to dominacja sativy z tego co pamiętam. A co w przypadku gdy roślina jest 50/50 sativa/indica? Jeżeli chodzi o efekty to mam straszne brak w wiedzy i praktyce bo jakość zioła w mojej okolicy jest tragiczna. Ostatnio spaliliśmy 5g na dwie osoby i jedyne co czułem to jakby mi ktoś opaskę założył(ucisk wokoło głowy), no i bardzo rzadko palę głównie ze względu na powyższe doświadczenia i zaporową cenę...

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  W przypadku sativy nie ma sensu czekać na bursztyn , ale na pełne mleko wtedy roślina jest w pełni dojrzała i ma pełną moc, a jak chodzi o jakieś mieszanki 50/50 to możesz na bursztyn potrzymać, jak połowa genu jest indici. Nie wiem, co tam paliłeś z ziomkami, może jakiś syf z ulicy, który był w czymś maczany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ogólnie to musiałem wyjechać, poprosiłem ziomka żeby zajął się dziewczyna i oto co zastałem po powrocie. Czy to normalne że aż tak zrzuca liście?

IMG_20230317_212349.jpg

IMG_20230317_213004.jpg

IMG_20230317_213017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  Bardzo głodna w stadium bliskim śmierci głodowej, potrzeba dawać jej nawozy, bo padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  początek kwietnia 25.02, początek roślinki mniej więcej 20.01.

@Zielone krainy pomyśleć że było dobrze jeszcze tydzień temu :( . Jak tego nie odratuje to pozostaje ścięcie? Zapewne przezroczyste (we wtorek będę miał jubilerke x60)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox

Pierwsze co bym sprawdził to pH gleby, lub wyciągnął je z z donicy, wypłukał korzenie i wsadził do nowego świeżego medium. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...