Skocz do zawartości
enox

Jak mi idzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@enox Ja bym ją dobrze karmił, wcześniej sprawdził ph ziemi, a potem jazda z dużym dawkami nawozów, jakich jej brakuje.

Potrzebujesz nawozu grow , bloom, pk oraz calmagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enox :D a sprawdz na topku. To że na szczytowym będziesz miał bursztyn na liściu to nie znaczy że w niższych partiach będzie nawet mleko. Tylko topka patrz, chyba że liście palisz. To luz

Gdybym takiego błędu nie popełnił to bym Cię nie ostrzegał. Możesz ciąć partiami. Albo zacząć robić Flash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK to jest moja pierwsza roślinka, i nie wiem czy dobrze rozumiem jej anatomie, ale jak dla mnie to jest topek :D jak widzisz jego głowną cześcia sa takie drobniutkie listki(czerwone kólka) i to na nich sprawdzam trichomy. W niebieskie kółka zanzaczyłem liście przytopowe które ignoruje

obraz.png.d4148c7c5621572f717396ce6b598a9f.png

IMG_20230322_221826.thumb.jpg.17eb6f921542647abb445a82ba5aab7f.jpg

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 3/22/2023 at 9:53 PM, Zielone krainy said:

@enox  Nie są dojrzałe, jak zetniesz teraz będzie słabo.

Po zastrzyku z nawozów liście ściemniały (wciagnely azot), więc powinno być dobrze...

Ale w dobrym miejscu spr@Zielone krainy

Edytowane przez enox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox Nie skupiaj się w ogóle na liściach przytopowych, ale na owocu, bo to o dojrzałość owocu chodzi.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox Chodzi o tą "szyszkę" z jakiej wystają liście, owocem nie są liście, ale to z czego te liście wychodzą, ten miąższ jaki tam masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  To nie magia kumpel patrz na przestrzenie między liśćmi,  gdzie masz miąższ, nie patrz na wystający liść, ale to co kształtem lekko przypomina kolbę kukurydzy, takie "kulki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dobra jutro to może ogarnę... Wydaje mi się że te tony są tak utyte że ciężko będzie tam zaglądnąć może inną jubilerów powinienem kupic. Jutro i tak się przeprowadzam to wyciągnę ja i sprawdzę na niejszym topie powjno być łatwiej. P.s. główny top ma 3cm średnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  Komplikujesz,  normalnie zrób zdjęcia, ale nie głównie liściom, ale tym przestrzenią między liśćmi na szczytach.

Jednak w sumie nie musisz robić zdjęć teraz, bo to na ten moment oczywiste, że nie ma tam mleka, jak na liściach masz mieszankę to na topie masz jeszcze mniej mleka niż na liściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@enox  Pokaż obraz trichomów, bo na ich podstawie ocenia się gotowość do zbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...