Skocz do zawartości
kamilstopro

2xgelato, original afghan kush, blackberry gum, gorilla cookies.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na 10 dni to nie wyglada zle 🙂 co Ty chcesz 🙂 nie gadaj zle na automaty bo sam zamowilem wczoraj kilka pestek auto 😄 

Moze szalu nie robi ale tez nie ma lipy 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wydaje mi że że sezony wybacza więcej błędów. Tzn automaty same się przełącza na kwitnienie i nie ma czasu czegoś nadrobić co się spierdoli i nie wiadomo kiedy zaczną kwitnąć a w sezonie mimo wszystko samemu można wymusić kwietnienie. zobaczymy co z tego wyjdzie u mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem 😉 tak jest jak napisałeś lecz automat na pierwszy strzal nie jest zly. Ja dobrze wspominam swoje autosy 🙂 urosną te to zaraz posiedzisz nowe 🙂 sezon niby więcej wybacza.. Ale automat jest prostszy. Mniej wymagajacy 🙂 dobry do nauki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się na błędach uczy 🙂 ale pozytywnie idę do przodu nie patrzę na to co z tyłu ważne żeby coś swojego zapalić. Przerwę mam od23 pazdziernika bo na mieście była chujnia a medyczna mi się przepaliła póki co i tak trzymam się w swoim postanowieniu że zapale dopiero swojaczka  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Red2 wygrywa z każdą odmiana medycznej. To jest hybryda, smiechawa,radość,energia...tonjest mistrzostwo. Trzeba jeszcze powiedzieć, że jakość rada do Aurory to przepaść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedanios jest w niemczech. U nas nazywa się aurora deutchland.

Tak o to mi chodziło , La confidential dokładnie tam siedzi ponoc.

Już nie w Kanadzie a w Danii produkują ponoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro Coś tam słyszałem że na EU nie idzie już z Kanady A z Danii właśnie..  przy czym Niemcy walą już swoje specyfiki bo niedługo legal..

Jednak Aurora to dalej Kanadyjska firma  😛

Mam ziomka w PL co na święta właśnie wysyłał zdjecia tej Aurory 

IMG-20221214-WA0003.jpg

IMG-20221211-WA0001.jpg

IMG-20221211-WA0000.jpg

I Ci powiem że palilem tego Pedaniosa jak jeszcze z Kanady latał do EU bardziej na poczatku.. I wyglądało to lepiej niż to co ziomek wysłał  🙂 co przy Niemcach jest bardzo prawdopodobne że już walą w chuja 🙂

Tamta Aurora miała niebieskie pudełko po angielsku I że. Made in  Canada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak było z Kanady to było lepsze.

No ale cena za to też jest konkretna jak był pieniądz to nie patrzałem na to a później zobaczyłem ile puszek się walą pustych po szufladach to az mnie wyjebalo pod własną uprawę. Nie ma co. Z waszych wszystkich opisów i tak wychodzi na to że własne Palonko jest bardzo dobre to po co mam płacic tyle hajsu za roślinę. Bez sensu.a i tak czytałem że nie raz zdążają się nasionka w środku sam miałem ze dwa razy taki przypadek ( po jednym nasionku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro swoje najlepsze 😉 bo do tego rękę dolozyles  😛

Jakbym miał porównać np. Swojego ostatniego Shoguna z organicznej uprawy to bania była bardzo podobna do Pedaniosa. W sensie że podobnie wchodzila I buchy były gładkie i przyjemne jak przy tej medycznej  🙂 czystość osłonka też jest ważna..  A nie że palisz I kwas w ryju  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko pojawiły mi się takie żółte końcówki liści od czego to może być ? Dawalem im tylko organic grow i root juice .

IMG_20230106_165411.jpg

IMG_20230106_165408.jpg

IMG_20230106_165359.jpg

IMG_20230106_165350.jpg

Czy jest to niedobór potasu ?

Czy może być za mało cynku ? Sam już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...