Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Growerseed  ja tak uważam, suszę na całym krzaku już któryś raz. Ucinam jeszcze w glebie łodygę przy samym korzeniu i tak suszę. Tak dołem w dół. I jestem z tych co w to wierzą 😉 sprawdzanie pod mikroskopem nic nie da bo jak Twój mózg ma zakodowane wiarę w coś co chcesz żeby tak było to tak będzie 😁 wiem na pewno że mleko jest i na tych dołach dzięki lepszej penetracji. Sample mnie robią pomimo tolerki to na co czekać jak nasion jak w kurniku 😎 pozdro

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 może u roślin jest podobnie jak u ludzi że po śmierci rosną jeszcze włosy i paznokcie tak tutaj jeszcze przez jakiś czas się rozwija a zawieszenia tak na łodygach przedłuża ten proces po jeszcze z łodyg z pływają jakieś składniki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś już w ciemni, wrzucam ostatnie foty pod światłem. Tradycyjnie poznęcałem się trochę nad nią na koniec. Będzie jeszcze jeden up z wagi i podsumowaniem. Dużo tego nie będzie bo 'podbieram' tylko na wadze nigdy nie zależało jak ja sam opłacam rachunki 🙈 ale z ręką na sercu, jak ktoś szuka materiału mocnego, mózgowego a zarazem z tysiącami pomysłów, kreatywnego to jest to taka odmiana. Ja chyba nigdy nic mocniejszego w ogrodzie nie miałem. A top mnie zrobił po tygodniowym leżakowaniu. Elo elo 

IMG_20230308_222254.jpg

IMG_20230308_222348.jpg

IMG_20230308_222433.jpg

IMG_20230308_222452_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Na wstępie, bo o to na koniec chodzi, wynik który był tradycyjnie u mnie pomniejszany. Na bieżąco. 12g to tyle ile zapakuje i zostawię sobie na kiedyś. Na razie zabawy w kucharza 🤔🤭 zajechałem ją, taka prawda. Ciągnę do końca, jakkolwiek to brzmi 😂 ale polecam każdemu do uprawy.

Czysty Kush od Greenhouse Seeds to bardzo mocna odmiana. Żywiczna w palcach i na tym w czym spożywasz. Od szkieł po vapy. Na pewno nie jest to odmiana medyczna, narkotyczna tak, ale mnie na bóle nie pomaga. Otumania po 'przerwie' od dyma, wchodzi powoli i trzyma długo 😁 polecam. Topy w większości skałki, ale cukru miały sporo, tym bardziej co się ostały na krzaku były fajnie doświetlone przez łamanie. Zaryzykuje co do początku uprawy, lubi raczej ubogie nawożenie🖐️ pozdrawiam.

Napisałbym do następnego, ale już trwa 😂 elo 

@Tester proszę o przeniesie do zakończonych.  Dzięki 

IMG_20230314_235944.jpg

IMG_20230314_235917.jpg

IMG_20230313_222051.jpg

IMG_20230313_222028.jpg

IMG_20230313_222013.jpg

IMG_20230313_221854.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  no tyle zostało 🙈💨 nigdy nie miałem grow co nie podkradałem. Ba, ja nigdy grow nie miałem co dotrwało by więcej niż 2/3 krzaka. Taki już los koleżanek przy takim ogrodniku jak ja 😔 każdemu życzę jak najwięcej g, a ja nadal do przodu i robię swoje 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 w dążeniu do perfekcji nie uniknione są potknięcia 😉 każdy z nas ich doświadcza. 

Ja pierwszy raz  nie podwbralem nic z ostatniej uprawy.. 😛 nie jest to łatwe i rozumiem sprawę 😄 dwa ze jak się nie uprawia dla wagi a dla jakości przy tym ucząc się i experymentujac to radość z samego grow musi być na pierwszym miejscu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no dla mnie fun jest z tworzenia. I liczy się że nie wydatkuje na to. Mam karę, jak wyjaram to co mi urosło, to nie jaram. Z ulicy odkąd mam grow, nie wziąłem nic. Moje samopoczucie tylko się poprawiło. W przypadki nie wierzę. Więc liczy się jakość tylko i wyłącznie. Wiadomo im więcej tym lepiej. Ale drogi nie mam łatwej, sam buduję od poczatku😉 widzę że wziąłeś się za wyjaśnianie młodzieży 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 mam podobnie 🙂 po zasmakowania swojszczyzny żaden shit z ulicy nie ma polotu.. lepiej w ogóle nie palić. Nawet jak zapalę z kimś czy wezmę jedynkę na próbę bo niby dobre.. to co Ty.. żałuję że w ogóle to paliłem i czuję że  zdradziłem sam siebie 😄

Wyjaśniania nigdy dość 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

Ciemnia przed ścinka to mit, sprawdzili to doświadczalnie Dr. BRUCE BUGBEE wraz ze swoim zespołem z Utah State University. Nie miało to żadnego pozytywnego wpływu na jakość końcowego materiału ani na kondycję rośliny. Wręcz przeciwnie dużo było efektów ubocznych tego nienaturalnego procesu, nie pamiętam jakie tłumaczył to w tym podcast. Także płukanie jest zbędnym procesem, pod warunkiem, że odpowiednio dozujesz roślinie nawozy. Takie tam ciekawostki. 

Pozdro hydro maniak 💦

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...