Skocz do zawartości
Xardas511

2x Auto Gelato z Diamonds Seeds i Auto Gorilla

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB Gorilla auto ale nie wiem jaki dokładnie. Nie leję już nawozów bo mam zamiar scinac niedługo, pewnie dlatego takie liście suche.

@Udyr trichomy mleczno przezroczyste, brązowe widać tylko kilka na największych szczytach a mi jednak zalezy zeby dobrze pizgało. Roślina będzie mieć za 3 dni 3 miechy.

@Mr.Green wrzucam ci zdjecie, na topach wszędzie masz takie jakby kulki podobne do narządu zenskiego na roślinie i jeden się po prostu otworzył 

 

Dodam jeszcze że trochę testowałem moc szybko susząc w piekarniku i efekty różne raz ładnie jebnie a raz słabizna, czekam aż trichomy będą mleczno-brazowe. W następnym tygodniu pójdzie goryl albo chociaż jego górna partia topów. Gelato też mam zamiar na kilka razy zbierać.

 

 

 

20230126_214054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr mogłobyc i nasiono nie mowie ze nie, jak zetne to sie okaze czy więcej jest w środku czy tylko jakieś jednostkowe, nam nadzieję że nie wpłynie to jakoś bardzo na moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Ciekawe, nie udało mi się znalezc informacji o tym przylistku jak szukalem odpowiedzi, w roslinie nie bylo zadnych nasion bo juz jest scieta wiec to musial byc wlasnie przylistek

PS: niedlugo wstawie ile razem wyszlo, gelato scinam na 2 razy i jeszcze czekam az dojda te mniejsze topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xardas511 Wrzuciłem screen z wiodącej strony więc informacje pewne.Poza tym ta wątpliwość występowała juz nieraz na forum.Jeśli nie było nasion to dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ~100g ale bardziej więcej niż mniej bo też trochę paliłem ucinając z krzaka jak rósł. 

Goryl miał 27g plus to co spaliłem to mogłoby jakoś 3-5g 

Gelato miały 72 z tych 2 roślin.

Zadowolony jestem z wyglądu topów goryla fajne zbite lepkie mało lisci.

Gelato to tragedia nawet górne szczyty miały pełno liści, niemożliwe do wytrymowania, topy wyglądają słabo lisciasto i mają dziwny zapach. Topy z dolnych parti to się tylko do wyrzucenia nadawana albo na makumba jakąś.

Następnym razem wjeżdżają 4 rośliny wszystkie lst. Pestki już czekają ale muszę przerobić growboxa.

 

20230212_205657.jpg

20230212_205649.jpg

20230207_173210.jpg

20230202_223838.jpg

Strona swiruje nie pozwala mi dać więcej zdjęć później może to ogarnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyszło 100g suchego z 3 krzaków?

Ja troszkę wkurwiony jestem podobnym wynikiem u siebie.... ale może powinienem się cieszyć 🙂

150-180g było mokrego z krzaka.

Następne też auto? Bo mi po głowie chodzą 4 sezonowe w następnym rzucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  kup Bio tabsy calmaga od biobiza  ziemie lightmix i wsadź 4 sezony pod tego hps co masz i będzie pan zadowolony  cały namiot zakochasz tym i będzie więcej niż 100g😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak 100 z 3

A następne wale 4 auto na lst później sezony 

Jeśli o wynik chodzi to jestem zadowolony, robię to zioło żeby było mocniejsze i lepsze niż to które już paliłem. Chociaż narzekam na gelato to i tak jest mocniejsze niż większość zioła które testowałem.

Edytowane przez Xardas511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...