Skocz do zawartości
hitopoktam

| Barney’s Purple Punch | Wilma Hydro | Kokos |

Rekomendowane odpowiedzi

@hitopoktampiękne gęste porosły, ja na twoim miejscu wygolił bym tam jak @Cali_Bastardpisał, a z tej większej, najlepiej jednej, pobrał jakieś klony jeśli masz możliwość wycinania nierokujacych ale dłuższych pędów od spodu.

Druga sprawa, wypadało by podnieść dwie słabsze rośliny, tylko nie wiem jak się to ma do hydro.

jeśli myślisz nad siatką to można by już położyć poprzeplatać dać ze 3 dni na wybicie i wyrównanie i powoli przełączać. Tylko do tego raczej powinny być rośliny równo czyli trzeba podnieść.

A co do sporu powyżej który się fajnie czytało zauważam tendencje do tego że starzy growerzy, weterani siedzą głównie na minerałach. 😁🤣

Na stronę mineralnych ciągnie też cena, bio jest drogie w porównaniu do mineralnych a biotabs w pełnym pakiecie to już wgl wychodzi sporo/ per plant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch na jednego z tym bio... 🤬

Pomógł bym ale brak mi na razie broni (argumentów). Ale jak coś to mogę iść jako mięso armatnie...  a co mi tam 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bio jest ok ale takie z prawdziwego zdazenia, super soil, grzyby, robale ekstrakt z pokrzywy, zaczyn z ptasiego gowna etc.

W huj roboty i smrodu na chacie 🙂

Po tym jak mnie ost @Mr.Green wzbogacał o wiedzę z bio tabs trochę poklikalem i te starter kity wyglądają podobnie do tego co wymieniłem wyżej. Jest tam cała gama różnych organicznych proszków i płynów ale jakmjuz miałbym to znowu robić to chyba i tak bym wybrał stare metody. Może to wynika z tego ze wybieram zazwyczaj sprawdzone rozwiązania bądź te które sprawdzają sie u moich kompadre 🤠

Na wszystkim można zrobić spoko topki ale wg mnie na bio nie jestes w stanie dokurwic im wysokiej diety bo się zaraz poobrazaja na coś i poblokują i tak jak np w przypadku mineralnych reakcja na zmiany jest praktycznie natychmiastowa i łatwo wyprowadzić rosline ze stresu tak w organiku inaczej to wyglada, a jak trzeba uważać żeby nie przedobrzyć to znaczy ze nie można odkręcić na pizde i zobaczyc czy się wkręcą czy nie 😏

Wg mnie najlepiej się sprawdza mineralka wzbogacona o organiczne mikroby i półsyntetyki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green że tak

nawozy organiczne

ziemia

Robale

Mikroryza

Skórki z bananów

Nawozy mineralne? Zakazane

Przychodzi flo Przychodzi jesień Przychodzi zima i co się okazuje, plant zjadł samego siebie, nie dotrwał do zbiorów 

Bo rozumiem że w tym kontekście bio (biologia) oznacza organikę, chyba że chodziło o tabsy to wtedy sory nie w temacie jestem, ale chyba bym ich nie użył, większa radocha jak się leje samemu suple😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz tabsy mają tyle wspólnego z flo.. 

Na flo też leje zupę..  tylko organiczną.  

Gdyby organika kończyła się na BioTabsie to świat byłby prosty.. A nie jest 😉

Odstaje przy wersji @Cali_Bastard ze najlepszym  rozwiazaniem  jest hybrydowa uprawa. Jeżeli dobrze czuje bluesa..  To najpierw organike na start a potem na flo dojebac wspomagaczy mineralnych. Dobry pomysł.

@Cali_Bastard props  za zglebianie wiedzy o BioTabs. Nie sądziłem nawet ze ruszysz temat.. Szacun na dzielni Ci podskoczyl  +25 punktów 

:rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Widzę, że chwile mnie tu nie było a dyskusja bio vs mineralne ruszyła w najlepsze. 😄

Co do dziewczyn to wyjebały nieźle do góry. Na chwilę obecną lampę mam już na maksymalnej wysokości także pewnie trzeba będzie je łamać. 
 

Dzisiaj ostro wygoliłem dziewczyny i zrobiło się więcej miejsca, ale zdjęcie wrzucę na dniach bo już w boxie ciemno. 
 

Tak to się prezentowało przed koszeniem:

0F223A15-CB22-496F-8439-F74C20860DCA.thumb.jpeg.09ef7f27007168fd7cb6b9483e6b21f7.jpeg
 

A tutaj krzak w porównaniu do butelki 1,5l:

DE677936-74A6-4787-930C-EA9EA3B39AC2.thumb.jpeg.198bc1d0b7863ff1dc9a56b4d120831e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...